https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 608

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A Kassák Múzeum kiállításai 1976-2006. A Kassák Múzeum 1976 és 2006 között megrendezett kiállításainak adattára. Szerk.:Csaplár Ferenc. Bp., 2006, Kassák Múzeum, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
1
23709.

A Kassák Múzeum kiállításai 1976-2006. A Kassák Múzeum 1976 és 2006 között megrendezett kiállításainak adattára. Szerk.:Csaplár Ferenc. Bp., 2006, Kassák Múzeum, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
AmA - Az Amadeus Művészeti Alapítvány Alkotóháza. Bp., 2009, Ama. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
1
23710.

AmA - Az Amadeus Művészeti Alapítvány Alkotóháza. Bp., 2009, Ama. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Richard Dattner: Selected and Current Works of Richard Dattner &amp; Partners Architects. The Master Architect Series IV. Mulgrave, 2000, The Images Publishing Group Pty Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
23711.

Richard Dattner: Selected and Current Works of Richard Dattner & Partners Architects. The Master Architect Series IV. Mulgrave, 2000, The Images Publishing Group Pty Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Vegyes könyvtétel, építészeti témában, 10 db:  Pécs - Ókeresztény mauzóleum és a "korsós' sírkamra.; Budapest - A kőbányai Szent László plébániatemplom.; Budapest - Malomipari múzeum, 3 db.; A Nemzeti Gyászpark és a kisfogház. NÖRI füzetek 5.; Árkádsorok. NÖRI füzetek 22.; Falsírboltok. NÖRI füzetek 16.; Bakonyi, Tibor: Ede Magyar.; Építészeti emlékek a Magyar Országos Levéltárban. A Magíyar Országos Levéltár kiállítása a millecentenárium tiszteletére. 1996. szeptember. Katalógus. A borítón kivágással.;
1
23712.

Vegyes könyvtétel, építészeti témában, 10 db:

Pécs - Ókeresztény mauzóleum és a "korsós' sírkamra.;
Budapest - A kőbányai Szent László plébániatemplom.;
Budapest - Malomipari múzeum, 3 db.;
A Nemzeti Gyászpark és a kisfogház. NÖRI füzetek 5.;
Árkádsorok. NÖRI füzetek 22.;
Falsírboltok. NÖRI füzetek 16.;
Bakonyi, Tibor: Ede Magyar.;
Építészeti emlékek a Magyar Országos Levéltárban. A Magíyar Országos Levéltár kiállítása a millecentenárium tiszteletére. 1996. szeptember. Katalógus. A borítón kivágással.;

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Schlomann-Oldenbourg Illustrierte technische Wörterbücher. Band 13: Baukonstruktionen. In sechs Sprachen: Deutsch, Englisch, Franzözisch, Russisch, Italienisch, Spanisch. München-Berlin, 1919, R. Oldenbourg. Hat nyelven (német, angol, francia, orosz, olasz, spanyol). Kiadói egészvászon-kötés, sérült, rossz állapotban, vetemedett elülső kötéstáblával, néhány sérült, összeragadt lappal, ázásnyomokkal.
1
23713.

Schlomann-Oldenbourg Illustrierte technische Wörterbücher. Band 13: Baukonstruktionen. In sechs Sprachen: Deutsch, Englisch, Franzözisch, Russisch, Italienisch, Spanisch. München-Berlin, 1919, R. Oldenbourg. Hat nyelven (német, angol, francia, orosz, olasz, spanyol). Kiadói egészvászon-kötés, sérült, rossz állapotban, vetemedett elülső kötéstáblával, néhány sérült, összeragadt lappal, ázásnyomokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Das Bücher-Schaufenster. Mit einem Anhang: Innenauslagen und Innenausstattung, Ausstellungen. Eine Anleitung für die Praxis von Kurt Loele und Otto Bruere. Ergänzungsmappe mit 32 Abbildungen und Text. Berlin, [1921], Oldenburg &amp; Co., 19+(1) p.+ 34 (fekete-fehér képek) t. Német nyelven. Kiadói mappában.
1
23714.

Das Bücher-Schaufenster. Mit einem Anhang: Innenauslagen und Innenausstattung, Ausstellungen. Eine Anleitung für die Praxis von Kurt Loele und Otto Bruere. Ergänzungsmappe mit 32 Abbildungen und Text. Berlin, [1921], Oldenburg & Co., 19+(1) p.+ 34 (fekete-fehér képek) t. Német nyelven. Kiadói mappában.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Knöll, Karl - Schönemann, Karl: Die Darstellung von Bauzeichnungen im Hochbau. Für Schule und Praxis. Görlitz-Biesnitz, é.n. [1932?], Hans Kretschmer, VIII+100 p.+ 2 (kihajtható) t. Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a kihajtható mellékleteken szakadásokkal.
1
23715.

Knöll, Karl - Schönemann, Karl: Die Darstellung von Bauzeichnungen im Hochbau. Für Schule und Praxis. Görlitz-Biesnitz, é.n. [1932?], Hans Kretschmer, VIII+100 p.+ 2 (kihajtható) t. Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a kihajtható mellékleteken szakadásokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
HomokmandalaBudapest galéria 1994. Kiállítási katalógus 24 p.
1
23716.

HomokmandalaBudapest galéria 1994. Kiállítási katalógus 24 p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
EUR
,
1,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz