Jüsp: Cartoons. Jüsp Sport. Basel, 1989., Bücherverlag Basel Zeitung, 191+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső lapon számos aláírással ("Zur Erinnerung an den AV Workshop in Basel".)
Im Licht des Südens. Marseille zu Gast. (Kiállítási katalógus). Hamburg-Bremen, 2006, Hamburger Kunsthalle - Hachmannedition, 151+(1) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
iRonic. Die feinsinnige Ironie der Kunst. / The Subtle Irony of Art. (Kiállítási katalógus / Exhibition catalogue). Bielefeld-Leipzig-Berlin, 2011, Kerber, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Breuer Marcell: Dizájn és építészet. / Design and architecture. A Vitra Design Múzeum kiállítása. Magyar és angol nyelvű kiállítási katalógus és Lumú Füzetek 3. Bp., 2007, Ludwig Múzeum., [16 p.]; [16 p.] Kiadói papírkötések.
Munkácsy (Mit festene ma Munkácsy?) és fejjel lefelé, jobbról balra Munkácsy (Munkácsy és kortársai) kiállítási prospektusok.Radar Európai Kortárs Művészetért Egyesület és Ráday Galéria, é.n. 12p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Ötödik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé kopott és kissé foltos papír védőborítóban.