Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 608
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3441686
23549
524
Books: Architecture, Art
Hadik András. Joze Plecnik. A karszti ember. The karst man. Szerk.: Wirth Imre. Kiállítási katalógus. Bp., 2015, Műcsarnok, 37+3 p. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Jože Plečnik (1872-1957) szlovén építész. A 20. századi szlovén építészet egyik legnagyobb alakja. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3442358
23550
524
Books: Architecture, Art
Adatok és adalékok a hatvanas évek művészetéhez I-II. köt: A művészeti Bizottság jegyzőkönyvei: 1962-1966. Szerk., a bevezetőt írta, a mutatókat összeállította: Wehner Tibor. XX. századi magyar művészeti dokumentumok 2. Bp., 2002., Képző- és Iparművészeti Lektorátus, IX+1+756+1 p.;2+[757]-1483+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3444072
23551
524
Books: Architecture, Art
Barcsay Iskolájában. Szerk.: Gerzson Pál. Bp., 1989, Magyar Szépmíves Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3444100
23552
524
Books: Architecture, Art
Antikvitások Románia, 2 darab műtárgy témájú kiadvány, román nyelven, 2010-2017 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3444101
23553
524
Books: Architecture, Art
Román antikvitások kiadvány 2 darab száma, 2008-2011. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3444108
23554
524
Books: Architecture, Art
Sammler Journal 2008 októberi száma, design témában. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3444109
23555
524
Books: Architecture, Art
Sammler Journal 2008 októberi száma, lámpák témában. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3446454
23556
524
Books: Architecture, Art
Vattay Elemér / Fotók. Képzőművészeti gyűjtemény. Szerk.: Csaplár Ferenc. Bp., 1993, Kassák Múzeum, 6 sztl. lev. Kiadói mappában. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3458311
23557
524
Books: Architecture, Art
Aufbruch ins Freie. Künstlerkolonien in Deutschland um 1900. (Kiállítási katalógus.) Ravensburg, 2015, Landratsamt Ravensburg. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3458318
23558
524
Books: Architecture, Art
Uwe M. Schneede: Malerei des Surrealismus. Köln, 1973, M. DuMont Schauberg. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3458372
23559
524
Books: Architecture, Art
Horst Keller: Edgar Degas. München, 1988, Bruckmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3458565
23560
524
Books: Architecture, Art
Belle Schulhof: Budapest - New York. Egy impresszárió a zenei világban Dedikált! Cserépfalvi Kiadó, 1990. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft