Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 608

Frank János: Tárlatok - szertartások. A szerző, Frank János (1925-2004) Széchenyi-díjas művészettörténész által dedikált példány. Bp., 1992, Műcsarnok, 139+(1) p. Kiadói papírkötés.
23400.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Vegyes kisplasztikával kapcsolatos tétel, 3 db:  V. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás 1981. Bp., 1981, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.; VII. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás. Bp., 1987, Műcsarnok. A borító Maurer Dóra munkája. Kiadói kartonált papírkötés.; XIX. Országos Kisplasztikai Biennále Pécs, 2005. Szerk.: Sárkány József. Pécs, 2005, Janus Pannonius Múzeum. Kisplasztikai. Kiadói papírkötés.;
23401.

Vegyes kisplasztikával kapcsolatos tétel, 3 db:

V. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás 1981. Bp., 1981, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.;
VII. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás. Bp., 1987, Műcsarnok. A borító Maurer Dóra munkája. Kiadói kartonált papírkötés.;
XIX. Országos Kisplasztikai Biennále Pécs, 2005. Szerk.: Sárkány József. Pécs, 2005, Janus Pannonius Múzeum. Kisplasztikai. Kiadói papírkötés.;

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Niedner, Marie: Kelim-Arbeiten. Beyers Handarbeitsbücher Band 31. + Kelim-Arbeiten Heft II. Beyers Handarbeitsbücher Band 65. Leipzig, 1921-1925, Otto Beyer. Szövésminta-mellékletekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
23402.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Kortárs művészet múzeumi gyűjteményekben. 1988-1999. Szerk.: Pataki Gábor, Sümegi György. XX. századi magyar művészeti dokumentumok. Bp.,2001., Képző- és Iparművészeti Lektorátus, 267+5 p. Kiadói kartonált papírkötés. + Tisztelet a szülőföldnek. (Hommage a lá terre natale.) Külföldön élő magyar származású művészek II. kiállítása. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1982, Műcsarnok, 175+1 p. Francia és angol nyelvű bevezetővel, számos illusztrációval. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
23403.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Franz von Lenbach 1836-1904. München,1987,Städtische Galerie im Lenbachhaus. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
23404.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Cézanne - Manet - Schuch. Drei Wege zur autonomen Kunst. München, 2000, Hirmer Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23405.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
23406.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
23407.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
23408.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
23409.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
23410.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
23411.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft