Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 608

Max Liebermann und norddeutsche Künstler der Berlin Secession. Hrsg. von Ulrich Schulte-Wülwer, Jörg Packowski. Heide, 2008, Boyens. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23376.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Auguste Rodin: Der Kuss die Paare. Hrsg. von Anne-Marie Bonnet, Hartwig Fischer, Christiane Lange. München - Essen, 2007, Kunsthalle der Hypo-Kulturstiftung - Museum Folkwang. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23377.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Jan Dibbets: Horizons. Köln, 2010, Snoeck. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés.
23378.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Kubinszky Mihály (1927-2016) Széchenyi- és Ybl Miklós-díjas építész, építészettörténész, vasúttörténész 4 db különlenyomata, közte egy dedikált: A vasutak építészete Európában.; Szerkezeti vívmányok a 19. század építészetében.; A szecesszió és a századforduló építészete.; A XIX. és XX. század magyar építészetének periodizációja (dedikált). Bp., 1961-1970, Akadémiai Nyomda. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
23379.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Europa, Europa. - Das Jahrhundert der Avantgard in Mittel- und Ostreuropa. Hrsg. von. Ryszard Stanislawski - Christoph Brockhaus. Band 2.: Architektur, Literatur, Theater, Film, Musik. [Bonn, 1994., Stiftung Kunst und Kultur des Landes NRW.] Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23380.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
23381.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Árverési közlöny (Rendkívüli szám:M. Kir. Postat. XCV. aukciója) Bp., 1940. 4. 137p XV. Kiadói papírkötésben
23382.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
2 db-os könyvtétel: Giotto életműve. Szerk. Edi Bacchesi. Bp.,1984, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. + Gyionyiszij. Az egyetemes festészet mesterei. Bp.,1982, Corvina Kiadó. Kiadói papírkötés. Színes képanyaggal gazdagon illusztrált kötetek.
23383.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
23384.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Benkő Elek: Erdély középkori harangjai és bronz keresztelőmedencéi. Bp. - Kolozsvár, 2002, Teleki László Alapítvány - Polis Könyvkiadó. Fekete-fehér képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23385.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
23386.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
23387.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft