Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 608

Magyar népművészet sorozat 2 kötete (1.,4.):  Domanovszky, György: Magyar népi kerámia.;  K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. Bp., 1972-1973, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerincen kis sérüléssel.
23476.

Magyar népművészet sorozat 2 kötete (1.,4.):
Domanovszky, György: Magyar népi kerámia.;
K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. Bp., 1972-1973, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerincen kis sérüléssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
"Mély erdők ölén álmodtam én". Rajzok és akvarellek a német romantika korából a stuttgarti Staatsgalerie Grafikai Gyűjteményéből. Bp., 2002, Szépművészeti Múzeum, VII+1+184 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
23477.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Nyerges Éva: Spanish Painting. The collection of the Museum of Fine Arts, Budapest. Bp., 2008, Museum of Fine Arts, 233 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
23478.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Gerszi, Teréz: Rembrandt 400. Rézkarcok és rajzok. Etchings and Drawings. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum, 109 p. Magyar és angol nyelven. Rembrandt műveivel illusztrált. Kiadói papírkötés.
23479.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Zalavári József (szerk.): Zalavári: Process morphemes. (Budakeszi, Paletta Press-ny.) Kiadói papírkötés.
23480.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Székely Zoltán: Madarász Viktor. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel, Madarász Viktor munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzésekkel. Megjelent 2000 példányban.
23481.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
23482.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. 2. javított kiadás. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
23483.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
A magyarországi művészet története. Főszerkesztő: Fülep Lajos. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, sérült papír védőborítóban.
23484.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Salló István: Árpádházi királyok. Hét nagyméretű juharfa táblára - a Magyar Millennium tiszteletére vésték és színezték meg a 23 árpádházi királyunk alakját, az apa Salló István faszobrász és fia Salló Győző. Tatabánya, 2000, Erdély Művészetéért Alapítvány. Megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
23485.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Vegyes népművészeti könyvtétel, 4 db:  Dr. Flórián Mária: Magyar népviseletek. Rajzolta Urai Erika. Bp., 1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés;  Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp., 1976, Corvina Kiadó. Kiadói enyhén sérült kartonált papírkötés, volt könyvtári példány;  Fél Edit: Népviselet. Népművészet. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé foltos kartonált papírkötésben;  Végh Olivér: A kalotaszegi fazekasság. Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
23486.

Vegyes népművészeti könyvtétel, 4 db:

Végh Olivér: A kalotaszegi fazekasság. Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lyka Károly: A művészetek története. 272 képtáblával Bp., 1939, Singer és Wolfner. 2. kiadás. Kiadói laza egészvászon-kötés.
23487.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft