Magyar népművészet sorozat 2 kötete (1.,4.): Domanovszky, György: Magyar népi kerámia.; K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. Bp., 1972-1973, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerincen kis sérüléssel.
"Mély erdők ölén álmodtam én". Rajzok és akvarellek a német romantika korából a stuttgarti Staatsgalerie Grafikai Gyűjteményéből. Bp., 2002, Szépművészeti Múzeum, VII+1+184 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Nyerges Éva: Spanish Painting. The collection of the Museum of Fine Arts, Budapest. Bp., 2008, Museum of Fine Arts, 233 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
Gerszi, Teréz: Rembrandt 400. Rézkarcok és rajzok. Etchings and Drawings. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum, 109 p. Magyar és angol nyelven. Rembrandt műveivel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kriszt György: Középkori templomaink. Dobos Lajos képeivel. Bp., 1991, MTI. Gazdag képanyaggal, magyar, angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. / György Kriszt: Medieval churches of Hungary. Linen-binding, in Hungarian, English and German language.
Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. 2. javított kiadás. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Salló István: Árpádházi királyok. Hét nagyméretű juharfa táblára - a Magyar Millennium tiszteletére vésték és színezték meg a 23 árpádházi királyunk alakját, az apa Salló István faszobrász és fia Salló Győző. Tatabánya, 2000, Erdély Művészetéért Alapítvány. Megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp., 1976, Corvina Kiadó. Kiadói enyhén sérült kartonált papírkötés, volt könyvtári példány;