Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 608
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3402637
23464
524
Books: Architecture, Art
Weltkunst német nyelvű műtárgypiaci magazin 2 darab száma, 2014 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3405109
23465
524
Books: Architecture, Art
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte s a szövegrészt írta: - - . Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2 sztl. lev.+ 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3405878
23466
524
Books: Architecture, Art
(Schmalix.) Ed./Hg.: Christa Steinle. Ostfildern, 2007, Hatje Crantz. Angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Hubert Schmalix (1952-2025) osztrák festőművész. Kiadói félvászon-kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3426042
23467
524
Books: Architecture, Art
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3435511
23468
524
Books: Architecture, Art
Herendi Péter. (Kiállítási katalógus.) Herendi Péter fotográfus által dedikált példány. Bp., 1995, magánkiadás. Magyar, angol, német és francia nyelvű bevezetővel. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3439010
23469
524
Books: Architecture, Art
Gyermek- és Ifjúsági Színpad. Szerk.: Bossányi Árpád Dr. III. kötet. 12. füzet. Hazafias tárgyú és irredenta gyermekszínjátékok elemi népiskolák számára. Győr, Győregyházmegyei Alap Könyvsajtó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3439783
23470
524
Books: Architecture, Art
Nádler István kiállítása. Bp. / Stuttgart, 1995-1996. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3441311
23471
524
Books: Architecture, Art
Riczu Zoltán: Zsidó épületek és emlékek Nyíregyházán Nyíregyháza, 1992. 132p. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3442029
23472
524
Books: Architecture, Art
Ingo Glass. Bp., 1996., Vasarely Múzeum. Ingo Glass (1941-2022) temesvári születésű német szobrászművész munkáival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3442036
23473
524
Books: Architecture, Art
Herendi Péter: Hommage á Kertész. Bp., 1997., Magyar Fotográfiai Múzeum, [22] p. Magyar és angol nyelvű kiállítási katalógus. Herendi Péter fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3442048
23474
524
Books: Architecture, Art
Halmy Miklós: A motívum működése. Halmy Miklós Munkácsy Mihály díjas festőművész munkássága 1960-2000. Bp.,2002,Püski, 94 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3442200
23475
524
Books: Architecture, Art
Csebi Pogány István: Rembrandt. Bp.,[1940.],Officina, 63+5 p.+ 32 t. Átkötött papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft