https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 608

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Műterem. Körösényi Tamás, Török Richárd, Melocco Miklós kiállítása. Bp., 1985-1986, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
23438.

Műterem. Körösényi Tamás, Török Richárd, Melocco Miklós kiállítása. Bp., 1985-1986, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Bútorművészeti katalógusok, 3 db:  Batári Ferenc: Európai bútorok a XV-XVII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. 3., javított kiadás.,  Szabolcsi Hedvig: Magyar bútorművészet a XVIII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban.;  Szabolcsi Hedvig: Bútorművészet a XIX. században magyar. Magyar bútorok a század első felében. 3., javított kiadás.  Bp., én.1964-1967, Népművelési Propaganda Iroda - Múzsák, 59+1 p.; 28 p.; 23+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztráltak. Kiadói papírkötések.
1
23439.

Bútorművészeti katalógusok, 3 db:
Batári Ferenc: Európai bútorok a XV-XVII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. 3., javított kiadás.,
Szabolcsi Hedvig: Magyar bútorművészet a XVIII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban.;
Szabolcsi Hedvig: Bútorművészet a XIX. században magyar. Magyar bútorok a század első felében. 3., javított kiadás.
Bp., én.1964-1967, Népművelési Propaganda Iroda - Múzsák, 59+1 p.; 28 p.; 23+1 p.
Fekete-fehér fotókkal illusztráltak. Kiadói papírkötések.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1910], Hornyánszky-ny., 1 (címkép) t.+ 132 p.+ 12 (színes, feliratozott hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott, dombornyomott Shakespeare-portréval díszített egészvászon-kötés, a borítón kisebb foltokkal.
1
23440.

Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1910], Hornyánszky-ny., 1 (címkép) t.+ 132 p.+ 12 (színes, feliratozott hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott, dombornyomott Shakespeare-portréval díszített egészvászon-kötés, a borítón kisebb foltokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Niki de Saint Phalle: Spiel mit mir. H.n., [2011], Swiridoff - Kunsthalle Würth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként összeragadó lapokkal.
1
23441.

Niki de Saint Phalle: Spiel mit mir. H.n., [2011], Swiridoff - Kunsthalle Würth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként összeragadó lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Axel Riepenhausen: Blechplakate. Die Geschichte der emaillierten Werbeschilder. Münster, 1979, F. Coppenrath. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón zománcozott fémtáblával.
1
23442.

Axel Riepenhausen: Blechplakate. Die Geschichte der emaillierten Werbeschilder. Münster, 1979, F. Coppenrath. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón zománcozott fémtáblával.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Friedemann Hahn. Bilder. (Kiállítási katalógus.) H.n., [1989], Edition Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón apró sérüléssel. Megjelent 1200 példányban.
1
23443.

Friedemann Hahn. Bilder. (Kiállítási katalógus.) H.n., [1989], Edition Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón apró sérüléssel. Megjelent 1200 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Igor Jassenjawsky - Joseph Kiblitsky: Ernst Fuchs. Fantasia. München-Düsseldorf, é.n., Artograph-Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / In Russian, English and German language. Paperback.
1
23444.

Igor Jassenjawsky - Joseph Kiblitsky: Ernst Fuchs. Fantasia. München-Düsseldorf, é.n., Artograph-Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / In Russian, English and German language. Paperback.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Frank Büttner: Schätze der Kunst. Europäische Malerei aus sieben Jahrhunderten. Künzelsau, 1988, MIRA Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23445.

Frank Büttner: Schätze der Kunst. Europäische Malerei aus sieben Jahrhunderten. Künzelsau, 1988, MIRA Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Philippe Schuwer: Geschichte der Werbung. Ausgabe des Bayerischen Werbefernsehens anlässlich seines Zehnjährigen Bestehens 3. November 1966. München, 1966, Bayerische Werbefernsehen. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.
1
23446.

Philippe Schuwer: Geschichte der Werbung. Ausgabe des Bayerischen Werbefernsehens anlässlich seines Zehnjährigen Bestehens 3. November 1966. München, 1966, Bayerische Werbefernsehen. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Heidrich, Ernst: Die altdeutsche Malerei. 200 Nachbildungen mit geschichtlicher Einführung und Anmerkungen von - - . Die Kunst in Bildern. Jena, 1921, Eugen Diederichs, 2 sztl. lev.+ 275+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
23447.

Heidrich, Ernst: Die altdeutsche Malerei. 200 Nachbildungen mit geschichtlicher Einführung und Anmerkungen von - - . Die Kunst in Bildern. Jena, 1921, Eugen Diederichs, 2 sztl. lev.+ 275+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Werner Moritz: I. Sperl 1840-1914. Rosenheim, 1990, Rosenheimer Verlagshaus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23448.

Werner Moritz: I. Sperl 1840-1914. Rosenheim, 1990, Rosenheimer Verlagshaus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Franz Radziwill. Vom Expressionismus zum Magischen Realismus. (Kiállítási katalógus.) Köln, 2006, Wienand Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23449.

Franz Radziwill. Vom Expressionismus zum Magischen Realismus. (Kiállítási katalógus.) Köln, 2006, Wienand Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz