https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 608

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Garten Eden. Der Garten in der Kunst seit 1900. Hrsg. von Nils Ohlsen. Kunsthalle Emden. 2007, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
1
23412.

Garten Eden. Der Garten in der Kunst seit 1900. Hrsg. von Nils Ohlsen. Kunsthalle Emden. 2007, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Raymund Heller: Kunst ist Werbung Hommage an Charles Wilp. Düsseldorf, 2005, Droste. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Számozott, 2472. példány. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23413.

Raymund Heller: Kunst ist Werbung Hommage an Charles Wilp. Düsseldorf, 2005, Droste. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Számozott, 2472. példány. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Linien der mOderne in der Sammlung Würth. Hrsg. von C. Sylvia Weber. Sigmaringen,1997,Thorbecke Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23414.

Linien der mOderne in der Sammlung Würth. Hrsg. von C. Sylvia Weber. Sigmaringen,1997,Thorbecke Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Stahl, Fritz: Weg zur Kunst. Einführung in Kunst und Kunstgeschichte. Berlin, 1933, Rudolf Mosse, 494+[2] p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
1
23415.

Stahl, Fritz: Weg zur Kunst. Einführung in Kunst und Kunstgeschichte. Berlin, 1933, Rudolf Mosse, 494+[2] p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Sänger, Walter: Der deutsche dom zu Halberstadt. Gestalt und Symbol. Weimar, 1942, Verlag für Deutsch-Christliches Schrifttum Schneider &amp; Co., 120 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
1
23416.

Sänger, Walter: Der deutsche dom zu Halberstadt. Gestalt und Symbol. Weimar, 1942, Verlag für Deutsch-Christliches Schrifttum Schneider & Co., 120 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Finta Edit - Király László: Fiumei ablakok. Finta Edit képei. Király László versei. A festőművész, grafikus Finta Edit (1945-) által DEDIKÁLT példány! Bp., 2005., Timp. Finta Edit képeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23417.

Finta Edit - Király László: Fiumei ablakok. Finta Edit képei. Király László versei. A festőművész, grafikus Finta Edit (1945-) által DEDIKÁLT példány! Bp., 2005., Timp. Finta Edit képeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jacobsson &amp; Öquist: Vetenskapens: Vetenskapens rymder. Perspektiv och visioner. Stockholm, 1997, Carlsson. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
23418.

Jacobsson & Öquist: Vetenskapens: Vetenskapens rymder. Perspektiv och visioner.
Stockholm, 1997, Carlsson. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és a helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. Bp.,1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
1
23421.

Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és a helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. Bp.,1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep 1963-2023. 60 év szóban és képben. International Art Colony of Hajdúság Region 1963-2023. 60 years verbally and visually. Szerk.: Fátyol Zoltán, Gyulai Edit, Kupás Csilla, Rácz Imre. Hajdúböszörmény, 2023, Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23422.

Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep 1963-2023. 60 év szóban és képben. International Art Colony of Hajdúság Region 1963-2023. 60 years verbally and visually. Szerk.: Fátyol Zoltán, Gyulai Edit, Kupás Csilla, Rácz Imre. Hajdúböszörmény, 2023, Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Fritz von Graevenmitz: Plastik Malerei Graphik. Stuttgart, 1980, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23423.

Fritz von Graevenmitz: Plastik Malerei Graphik. Stuttgart, 1980, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
J. A. Schmoll gen Eisenwerth: Rodin und Camille Claudel. München - New York, 1996., Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
1
23424.

J. A. Schmoll gen Eisenwerth: Rodin und Camille Claudel. München - New York, 1996., Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Werner Schmalenbach: Henri Rousseau. Träume vom Dschungel. München - New York, 1998., Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23425.

Werner Schmalenbach: Henri Rousseau. Träume vom Dschungel. München - New York, 1998., Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz