Horváth Vera: Az indiai művészet évezredei. Gink Károly felvételeivel. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Istvánfi Gyula: Veszendő templomaink II-III. - Erdélyi református templomok. Bp., 2002, Nemzeti Tankönyvkiadó. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
Baska Barbara - Baska Balázs (szerk.): Rényi Katalin. Bp., [2009], Montázs Művészeti Bt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
Richard W. Eichler: Künstler und Werke. Maler, Bildhauer und Graphiker unseres Jahrhunderts im deutschen Sprachraum. München, 1962, J. F. Lehmanns Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Deri, Max: Die neue Malerei. Sechs Vorträge. Leipzig, 1921, E. A. Seemann, VI+[2]+151+[1] p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
Ephraim Kishon: Picassos süße Rache. Neue Streifzüge durch die moderne Kunst. München-Berlin, 1995, Langen Müller. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Otto Pächt: Van Eyck. Die Begründer der altniederländischen Malerei. Szerk.: Maria Schmidt-Dengler. München, 1989, Prestel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé vetemedett.