Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 608

Werner Hofmann: Degas und sein Jahrhundert. München,2007, C. H. Beck. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23292.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Der Rhein. Ritterburgen mit Eisenbahnanschluss. Hrsg. von Irene Haberland, Matthias Winzen. Oberhausen, 2012, ATHENA. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23293.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Götz Adriani: Toulouse-Lautrec. Gemälde und Bildstudien. Köln, 1986, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23294.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Fajó János (1937-2018) Kossuth-díjas festőművész 2 db katalógusa:   Fajó János retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Bp., 1990. Fekete-fehér és színes képekkel, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Félvászon kötés.;  Fajó János: Formáim, színeim, tereim, 1998-2008. H.n., 2008, k.n. 80 p. Megjelent 1000 példányban. Magyar és angol nyelven. Fajó János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.;
23295.

Fajó János (1937-2018) Kossuth-díjas festőművész 2 db katalógusa:

Fajó János retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Bp., 1990. Fekete-fehér és színes képekkel, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Félvászon kötés.;

Fajó János: Formáim, színeim, tereim, 1998-2008. H.n., 2008, k.n. 80 p. Megjelent 1000 példányban. Magyar és angol nyelven. Fajó János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.;

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Gulácsy Na'Conxypan hercege. Szerk.: Bellák Gábor, Plesznivy Edit. Bp., 2023, Szépművészeti Múzeum - Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
23296.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Földényi F. László: Légy az árnyékom! Sophie Calle. Láthatár. Bp., 2002., Enciklopédia Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Új állapotban
23297.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Kelényi Béla: Buddhák. Tibeti buddhista kisplasztikák magyar magángyűjteményekből. Bp., 2007, Moró Antik. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
23298.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Mátyás király öröksége - Késő reneszánsz művészet Magyarországon (16-17. század) II. kötet. Szerk.: Mikó Árpád és Verő Mária. Bp., 2008., Magyar Nemzeti Galéria, 268+1 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
23299.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
23300.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
23301.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Marton László. Bp.,1999, Marton Galéria. Dedikált Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 213p.
23302.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációi, 3 kötet: A tér a szobrászatban. A szobrászat tere. A Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációja.; Szobrászat és környezet. A Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációja.; Nyílt forráskódok. Szobrászat és építészeti tér mezejében. A Műcsarnok és a Magyar Szobrász Társaság közös szobrászati szimpóziumának dokumentáló kiadványa. Bp., 2005-2008, Műcsarnok. Kiadói papírkötések.
23303.

Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációi, 3 kötet:
A tér a szobrászatban. A szobrászat tere. A Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációja.;
Szobrászat és környezet. A Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációja.;
Nyílt forráskódok. Szobrászat és építészeti tér mezejében. A Műcsarnok és a Magyar Szobrász Társaság közös szobrászati szimpóziumának dokumentáló kiadványa.
Bp., 2005-2008, Műcsarnok. Kiadói papírkötések.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft