https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 100

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Patay Mihály (1910-1956): Ex libris Szentesi Flórián 1938. linómetszet 8x11 cm
1
11671.

Patay Mihály (1910-1956): Ex libris Szentesi Flórián 1938. linómetszet 8x11 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Pekáry István (1905-1981): kalocsai mintás népviselet. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm
1
11672.

Pekáry István (1905-1981): kalocsai mintás népviselet. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Pekáry István (1905-1981): Kún legény tánc. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
1
11673.

Pekáry István (1905-1981): Kún legény tánc. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Petry Béla (1902-1996): Dr. Kovács József könyve. Vonalas klisé, 7x5 cm
1
11674.

Petry Béla (1902-1996): Dr. Kovács József könyve. Vonalas klisé, 7x5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Petry Béla (1902-1996): Ex libris doctoris Colomani Arady, papír, jelzett a nyomaton. Vonalas klisé, 15x6 cm
1
11675.

Petry Béla (1902-1996): Ex libris doctoris Colomani Arady, papír, jelzett a nyomaton. Vonalas klisé, 15x6 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Prihoda István (1891-1965) Szamek Emilék könyve, papír, jelzett a nyomaton 9x7 cm
1
11676.

Prihoda István (1891-1965) Szamek Emilék könyve, papír, jelzett a nyomaton 9x7 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1936 Radványi Román Károly (1900-1957) Ex libris Reisinger Jenő. Linómetszet, 13x9 cm
1
11677.

1936 Radványi Román Károly (1900-1957) Ex libris Reisinger Jenő. Linómetszet, 13x9 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Radványi Román Károly (1900-1957) Nusika könyve 1932. Fametszet, 13x5 cm
1
11678.

Radványi Román Károly (1900-1957) Nusika könyve 1932. Fametszet, 13x5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Reich Károly (1922-1988): Oroszlán és madár (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett, 6×7,5 cm
1
11679.

Reich Károly (1922-1988): Oroszlán és madár (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett, 6×7,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1931 Révész Kornél (1885-1944):Marika és Miklós könyve. Vonalas klisé, 8,5x7 cm
1
11680.

1931 Révész Kornél (1885-1944):Marika és Miklós könyve. Vonalas klisé, 8,5x7 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Révész Kornél (1885-1944): St. Stephanus R. Hung 1038-1938, Magyar ex libris gyűjtők és grafikabarátok egyesülete (Szent Istvánnal illusztrált kisgrafika). Klisé, papír. Jelzett a nyomaton. 6x5 cm
1
11681.

Révész Kornél (1885-1944): St. Stephanus R. Hung 1038-1938, Magyar ex libris gyűjtők és grafikabarátok egyesülete (Szent Istvánnal illusztrált kisgrafika). Klisé, papír. Jelzett a nyomaton. 6x5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Széchy Gyula (1854-?): Ex libris Josephi Schwörer. Klisényomat, papír, jelzés nélkül. 7×3,5 cm
1
11682.

Széchy Gyula (1854-?): Ex libris Josephi Schwörer. Klisényomat, papír, jelzés nélkül. 7×3,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz