Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3479612
11671
523
Ex libris - small-graphics
Patay Mihály (1910-1956): Ex libris Szentesi Flórián 1938. linómetszet 8x11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
2869945
11672
523
Ex libris - small-graphics
Pekáry István (1905-1981): kalocsai mintás népviselet. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
2869942
11673
523
Ex libris - small-graphics
Pekáry István (1905-1981): Kún legény tánc. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3479605
11674
523
Ex libris - small-graphics
Petry Béla (1902-1996): Dr. Kovács József könyve. Vonalas klisé, 7x5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3479604
11675
523
Ex libris - small-graphics
Petry Béla (1902-1996): Ex libris doctoris Colomani Arady, papír, jelzett a nyomaton. Vonalas klisé, 15x6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3479601
11676
523
3200
Ex libris - small-graphics
Prihoda István (1891-1965) Szamek Emilék könyve, papír, jelzett a nyomaton 9x7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3479583
11677
523
Ex libris - small-graphics
1936 Radványi Román Károly (1900-1957) Ex libris Reisinger Jenő. Linómetszet, 13x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3479585
11678
523
Ex libris - small-graphics
Radványi Román Károly (1900-1957) Nusika könyve 1932. Fametszet, 13x5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3512113
11679
523
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Oroszlán és madár (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett, 6×7,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3479538
11680
523
2200
Ex libris - small-graphics
1931 Révész Kornél (1885-1944):Marika és Miklós könyve. Vonalas klisé, 8,5x7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3517130
11681
523
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): St. Stephanus R. Hung 1038-1938, Magyar ex libris gyűjtők és grafikabarátok egyesülete (Szent Istvánnal illusztrált kisgrafika). Klisé, papír. Jelzett a nyomaton. 6x5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3513811
11682
523
Ex libris - small-graphics
Széchy Gyula (1854-?): Ex libris Josephi Schwörer. Klisényomat, papír, jelzés nélkül. 7×3,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft