Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3502406
11610
523
7500
Ex libris - small-graphics
Julio Fernández Sáez (1924-) (1924-): össz. 15 db ex libris és kisgrafika (3 db paszpartuban). Klf. technikák, papír, jelzett a nyomaton, közte 4 db ceruzával jelzett, klf. méretekben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
3511286
11611
523
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris Eugene Ringer, Budapest. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton. 10x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3509260
11612
523
Ex libris - small-graphics
Markó Lajos (1882-): Erotikus ex libris Dr. Reich Milton Oszkár. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadásokkal, 15×13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3509272
11613
523
Ex libris - small-graphics
Markó Lajos (1882-?): Ex libris Bakonyi Kató. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (6/12), 9,5x14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3509266
11614
523
3800
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Rakovszky Iván. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton. Körbevágva. 13x10,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3509177
11615
523
Ex libris - small-graphics
Gara Arnold (1882-1929): Clara könyve (ex libris). Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x8,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3509285
11616
523
3200
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): 5 db ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, klf. méretekben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3509137
11617
523
Ex libris - small-graphics
Förstner Tivadar (1878-1935): Az Erdélyi Nemzeti Múzeum Könyvtáráé, Kolozsvár, 1904 (szecessziós, címeres ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3509186
11618
523
Ex libris - small-graphics
cca 1930 A Pesti Izraelita Hitközség Reálgimnáziumának ajándéka (judaika ex libris, a mai ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola), klisényomat, papír, jelzés nélkül, alján apró sérüléssel, 12x8 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3509321
11619
523
Ex libris - small-graphics
Gara Arnold (1882-1929): Ex libris Dr. Móricz Miklósné. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 8x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3509350
11620
523
Ex libris - small-graphics
Tichy Gyula (1879-1920): Ex libris. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 8,5x7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3509362
11621
523
Ex libris - small-graphics
Nagy Sándor (1868-1950): Györgyi Kálmán könyve (szecessziós ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton, 10,5x8 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft