Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 100

Julio Fernández Sáez (1924-) (1924-): össz. 15 db ex libris és kisgrafika (3 db paszpartuban). Klf. technikák, papír, jelzett a nyomaton, közte 4 db ceruzával jelzett, klf. méretekben.
11610.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris Eugene Ringer, Budapest. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton. 10x9 cm
11611.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Markó Lajos (1882-): Erotikus ex libris Dr. Reich Milton Oszkár. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadásokkal, 15×13 cm
11612.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Markó Lajos (1882-?): Ex libris Bakonyi Kató. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (6/12), 9,5x14 cm
11613.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Rakovszky Iván. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton. Körbevágva. 13x10,5 cm
11614.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Gara Arnold (1882-1929): Clara könyve (ex libris). Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x8,5 cm
11615.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Haranghy Jenő (1894-1951): 5 db ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, klf. méretekben
11616.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Förstner Tivadar (1878-1935): Az Erdélyi Nemzeti Múzeum Könyvtáráé, Kolozsvár, 1904 (szecessziós, címeres ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x7 cm
11617.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1930 A Pesti Izraelita Hitközség Reálgimnáziumának ajándéka (judaika ex libris, a mai ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola), klisényomat, papír, jelzés nélkül, alján apró sérüléssel, 12x8 cm
11618.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gara Arnold (1882-1929): Ex libris Dr. Móricz Miklósné. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 8x10 cm
11619.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Tichy Gyula (1879-1920): Ex libris. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 8,5x7 cm
11620.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Nagy Sándor (1868-1950): Györgyi Kálmán könyve (szecessziós ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton, 10,5x8 cm
11621.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft