Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 100

Ex libris Kertész Dénes 4 db klf, közte erotikus 11x15 cm ig
11646.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Ex libris T. Lehner, fém nyomódúc, 6x4,5 cm
11647.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Feszt László, ifj. (1957- ): 2 db ex libris Arató Antal, 1989 (egy paszpartuban). Rézkarc, papír, mindkettő jelzett, 10,5×6 cm
11648.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Förstner Tivadar (1878-1935): Az Erdélyi Nemzeti Múzeum Könyvtáráé, Kolozsvár, 1904 (szecessziós, címeres ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x7 cm
11649.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Geiger Richárd (1870-1945): 10 db illusztráció, klisé, papír, jelzett a klisén, 13x8,5 cm körüli méretben
11650.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1975 German Ratner moszkvai grafikusművész magyar gyűjtők és művészek részére készített tíz műanyagmetszetű ex librise. Bp., 1975, Kisgrafika Barátok Köre, 2 sztl. lev.+ 10 t. Kiadó papírmappában, 19,5x16,5 cm. Számozott (153./300) példány.
11651.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Grünbaum Ernő (1908-1945): Ex libris sr. Arady K. Linómetszet, papír, jelzett, 11,5×7 cm
11652.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Illés Árpád (1908-1980): BUÉK 1967. Linómetszet, papír, jelzett. 10,5x16 cm
11653.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Jelzés nélkül: Ex libris Kovács Kálmán, klisé, papír, jelzett a klisén. Kovács Kálmán (1883-1951) tanár, tanügyi főtanácsos ex librise, apja, Kovács János (1846-1905) unitárius tanító, kollégiumi igazgató és Walter Crane (1845-1915) angol festő kolozsvári találkozását megörökítő Crane-tollrajz alapján. Lap alján hajtásnyommal. 11,5×7,5 cm
11654.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Ex libris terv (Heinz Elber), ceruza, papír, 11x13 cm
11655.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: V. ker. áll. főreáliskola. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 2,5x3,5 cm.
11656.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kisgrafika folyóirat 1974-1989, szórványszámok, össz. 26 db, közte néhány duplummal. Kiadói papírborítóban, többségében jó állapotban.
11657.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft