Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3514225
11658
523
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (Kopasz Márta, Kner Albert, Fery Antal stb.): 18 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, többségében jelzett a nyomaton. Klf. méretekben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3476371
11659
523
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (Kósa Bálint, Szökőcs Béla stb.): 12 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben ceruzával jelzett. Egyik foltos. Klf. méretekben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3401730
11660
523
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (Menyhárt József stb.): 3 db Szigeti István részére készült erotikus kisgrafika. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 5,5x7 és 10x7 cm közti méretekben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3517138
11661
523
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (többségében Einczinger Ferenc): 4 db kisgrafika. Klf. technikák, papír. Jelzett a nyomaton. Klf. méretekben. Egyik szélén kisebb ázásnyommal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3014379
11662
523
Ex libris - small-graphics
Kónya Sándor (1891-1976): Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3480546
11664
523
Ex libris - small-graphics
Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris Kozma Ilona 1909. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6,5×5 cm Lap tetején beszakadás még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3510906
11665
523
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris dr. Vidra Klára. Linómetszet, papír, jelzett, 7,5x5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3518370
11666
523
Ex libris - small-graphics
Mizser Pál (1941-2021): Boldog Újévet kíván, rézkarc, papír, jelzett. Apró foltokkal. Paszpartuban. 12x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3509085
11667
523
Ex libris - small-graphics
Mosonyi-Pfeiffer Hellmann (1863-1905): Ex libris Soós István (szecessziós könyvjegy). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton, 5,5×4,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3508965
11668
523
Ex libris - small-graphics
Nagy Sándor (1869-1950): B. Weissenbach Iván könyve (szecessziós ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x6,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3234416
11669
523
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936) grafikusművész autográf levele + Várkonyi Károly (1910-2001) ex libris ,Linó, papír, jelzett. 6x8 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3515675
11670
523
Ex libris - small-graphics
Pálfalviné Csasztka Ilona: Gótikus épület. Rézkarc, papír, jelzett, 9x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft