Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 100

Klf. alkotók (Kopasz Márta, Kner Albert, Fery Antal stb.): 18 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, többségében jelzett a nyomaton. Klf. méretekben.
11658.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Klf. alkotók (Kósa Bálint, Szökőcs Béla stb.): 12 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben ceruzával jelzett. Egyik foltos. Klf. méretekben.
11659.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Klf. alkotók (Menyhárt József stb.): 3 db Szigeti István részére készült erotikus kisgrafika. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 5,5x7 és 10x7 cm közti méretekben
11660.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Klf. alkotók (többségében Einczinger Ferenc): 4 db kisgrafika. Klf. technikák, papír. Jelzett a nyomaton. Klf. méretekben. Egyik szélén kisebb ázásnyommal.
11661.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Kónya Sándor (1891-1976): Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm
11662.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris Kozma Ilona 1909. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6,5×5 cm Lap tetején beszakadás
11664.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris dr. Vidra Klára. Linómetszet, papír, jelzett, 7,5x5 cm
11665.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Mizser Pál (1941-2021): Boldog Újévet kíván, rézkarc, papír, jelzett. Apró foltokkal. Paszpartuban. 12x10 cm
11666.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Mosonyi-Pfeiffer Hellmann (1863-1905): Ex libris Soós István (szecessziós könyvjegy). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton, 5,5×4,5 cm
11667.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Nagy Sándor (1869-1950): B. Weissenbach Iván könyve (szecessziós ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x6,5 cm
11668.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Nechánszky József (1936) grafikusművész autográf levele + Várkonyi Károly (1910-2001) ex libris ,Linó, papír, jelzett. 6x8 cm
11669.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Pálfalviné Csasztka Ilona: Gótikus épület. Rézkarc, papír, jelzett, 9x12 cm
11670.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft