Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3513815
11683
523
Ex libris - small-graphics
Szűcs Édua (1959-): Tóth József Farkas könyve, 1992. Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén, 8x9,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3513825
11684
523
Ex libris - small-graphics
Tedesco Anna (1903-1969): Ex libris Gross Pál. Klisé, papír, jelzett a klisén, apró lapszéli szakadással, 9x5,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3513834
11685
523
Ex libris - small-graphics
Telkessy Valéria (1870-1950): Ex libris Ludovici Katona. Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén, kartonra kasírozva, 9x5,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3513841
11686
523
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979): Ex libris Stephani Réthy (erotikus könyvjegy). Rézmetszeten, papír, jelzett a metszeten, d: 6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3513847
11687
523
Ex libris - small-graphics
Tichy Kálmán (1888-1968): Ex libris Colomani Palmer, 1910-es évek. Klisényomat, papír, jelzett a metszeten, körbevágva, 6x5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3513851
11688
523
Ex libris - small-graphics
Tichy Kálmán (1888-1968): Ex libris Dr. Holl Jenő (1909). Klisényomat, papír, jelzés nélkül, 8,5x6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3513887
11689
523
Ex libris - small-graphics
Tompos Ernő (1907-1989): Ex libris Tompos E. Linómetszet, papír, jelzett, 15×10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3513918
11690
523
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): Ex libris Lago Maggiore. Linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzésével, 12×9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3513925
11691
523
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris familiae Tamás. Rézkarc, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 9,5x6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3513938
11692
523
Ex libris - small-graphics
1937 Vadász Endre (1901-1944): Ex libris familiae Telbisz ("lopták dr. Telbiszéktől, Szeged). Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 9,5x11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3514047
11693
523
Ex libris - small-graphics
1937 Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Wim van der Kuylen. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 10×8 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3515629
11694
523
Ex libris - small-graphics
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Erotikus ex libris Galambos Ferenc, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×5,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft