Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 126

141 darabos ezüst (Ag) evőeszköz készlet, dobozában. Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, PJ mesterjegy. 2 darab húsvilla nettó 247g - 2 darab szervírozó villa nettó 124g - 12 darab süteményes villa nettó 637g - 12 darab villa nettó 1005g - 12 darab kisebb kés bruttó 657g - 12 darab nagyobb kés bruttó 963g - 12 darab dzsemes kanál nettó 421g - 12 darab halkés nettó 705g - 12 darab halvilla nettó 807g - 2 darab tortalapát nettó 339g - cukorfogó nettó 57g - süteményszervírozó kanál és villa nettó 375g - 12 darab kávés kanál nettó 235g - 12 darab teás kanál nettó 436g - 12 darab evőkanál nettó 1035g - szószos kanál nettó 102g - 2 darab fogpiszkatartó nettó 94g - kakaószóró nettó 87g - 3 darab szervírozókanál nettó 394g - 2 darab fűszerkínáló nettó 104g + üvegbetét - 2 darab fűszerkanál nettó 22g. Készlet teljes bruttó súlya 8765g. Háromszintes, kétfiókos, kulcsokkal zárható tartódobozban, melynek egyik lába hiányzik, 40x63x24 cm.  ///  141-piece silver (Ag) cutlery set, in its original case, bearing 800 fineness hallmarks dated between 1937-1966, with PJ maker's mark. 2 carving forks, net weight 247 g, 2 serving forks, net weight 124 g, 12 pastry forks, net weight 637 g, 12 dinner forks, net weight 1005 g, 12 smaller knives, gross weight 657 g, 12 larger knives, gross weight 963 g, 12 jam spoons, net weight 421 g, 12 fish knives, net weight 705 g, 12 fish forks, net weight 807 g, 2 cake servers, net weight 339 g, sugar tongs, net weight 57 g, pastry serving spoon and fork, net weight 375 g, 12 coffee spoons, net weight 235 g, 12 teaspoons, net weight 436 g, 12 tablespoons, net weight 1035 g, sauce ladle, net weight 102 g, 2 toothpick holders, net weight 94 g, cocoa shaker, net weight 87 g, 3 serving spoons, net weight 394 g, 2 condiment holders, net weight 104 g, with glass inserts, 2 condiment spoons, net weight 22 g. Total gross weight of the set is 8,765 g. The set is housed in a three-tier, two-drawer, lockable storage case with keys; one leg is missing; dimensions 40 × 63 × 24 cm.
26000.

///

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 000 Ft
11 382,11
13 125,00
Minimális ajánlat:
4 200 000 Ft
4 200 000 5 000 000 5 500 000
Ezüst (Ag) tálca, pereménél hengerelt virágmintás díszítéssel. Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, FR mesterjegy, 52x31 cm, nettó 1529g
26001.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1 897,02
2 187,50
Minimális ajánlat:
700 000 Ft
700 000 800 000 950 000
cca 1900-1930 Bachruch Antal ezüst (Ag) tálca, jelzett, 46x35 cm, nettó 1572g
26002.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1 897,02
2 187,50
Minimális ajánlat:
700 000 Ft
700 000 800 000 950 000
Ezüst (Ag) kínáló, plasztikus virágmintás peremrésszel. Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, SK mesterjegy, d: 38 cm, nettó 1316g
26003.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 626,02
1 875,00
Minimális ajánlat:
600 000 Ft
600 000 700 000 800 000
18K arany (Au) gyűrű, benne 14k arany (Au) foglalatban cca 1,8ct gyémánt (R2, P1), mellette a javításban 4 darab kisebb méretű gyémánttal, javított, jelzés nélkül, m:58, bruttó 2,60g
26004.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 000 Ft
2 168,02
2 500,00
Minimális ajánlat:
800 000 Ft
800 000 950 000 1 100 000
Szecessziós ezüst (Ag) szervírozótálca, áttört plasztikus virágmintával díszítve. Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, FR mesterjegy, 53x39 cm, nettó 1446g
26005.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 626,02
1 875,00
Minimális ajánlat:
650 000 Ft
650 000 750 000 900 000
cca 1890-1900 Krokodilbőr utazótáska, benne krokodilbőr ékszeres doboz és tárca, 2 darab teknőspáncél kefe, 6 darab csiszolt mintás tégely ezüst (Ag) fedőkkel, ezüst (Ag) keretes tükör 21x28 cm, minden ezüst rész jelzett: 1872-1902 közötti behozatali fémjel, sterling felirat, mesterjegy, fémjel, 935 ezrelékes ezüst, nettó 145g, 1-1 hiánnyal, folttal, kis sérüléssel, 30x40x12 cm
26006.

Licitálható
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
14k arany (Au) karkötő smaraddokkal, jelzett, 20 cm sz: 23 mm, 41,05 g
26007.

Licitálható
Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2 574,53
2 968,75
Minimális ajánlat:
950 000 Ft
950 000 1 100 000 1 300 000
26008.

Licitálható
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 138,21
1 312,50
Minimális ajánlat:
420 000 Ft
420 000 500 000 550 000
Szecessziós arany (Au) és ezüst (Ag) nyakláncbross, benne 21 darab klf méretű gyémánttal, közte 4 darab cca 0,1ct, láncában nagyméretű fantázia csiszolású SI2-es gyémánt, ezeken kívül 0,05ct és kisebb méretű gyémántok. Arany részén jelzett: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 karátos arany. Lánc jelzett: 925-ös ezüst finomságjel, bruttó 5,7g
26009.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00
Minimális ajánlat:
400 000 Ft
400 000 480 000 550 000
14K fehérarany gyűrű ametiszttel, (10mm) és brillekkel éklítve. Jelzett, egy tartó karom vége sérült, méret: 53,5, 5,91 g /// 14K white gold ring set with amethyst (10 mm) and diamonds. Hallmarked, one prong tip damaged. 5.91 g.
26010.

Licitálható
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00
Minimális ajánlat:
240 000 Ft
240 000 280 000 320 000
14k arany (Au) gyűrű smaraddal, jelzett, m: 52, br 7,22 g
26011.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események