Licitálható
26001.
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
700 000 Ft
1 897,02 EUR, 2 187,50 USD
700 000 Ft
Ezüst (Ag) tálca, pereménél hengerelt virágmintás díszítéssel. Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, FR mesterjegy, 52x31 cm, nettó 1529g
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |