https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Folyamatos online aukciók
Tétel

141 darabos ezüst (Ag) evőeszköz készlet, dobozában. Budapest, 1937-19...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül

Licitálható

Licitálok:

4 200 000 5 000 000 5 500 000

 

1

Kikiáltási ár:

4 200 000 Ft
11 382,11 EUR, 13 125,00 USD

Ajánlatok száma:

0

Minimális ajánlat:

4 200 000 Ft

Leírás:

141 darabos ezüst (Ag) evőeszköz készlet, dobozában. Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, PJ mesterjegy. 2 darab húsvilla nettó 247g - 2 darab szervírozó villa nettó 124g - 12 darab süteményes villa nettó 637g - 12 darab villa nettó 1005g - 12 darab kisebb kés bruttó 657g - 12 darab nagyobb kés bruttó 963g - 12 darab dzsemes kanál nettó 421g - 12 darab halkés nettó 705g - 12 darab halvilla nettó 807g - 2 darab tortalapát nettó 339g - cukorfogó nettó 57g - süteményszervírozó kanál és villa nettó 375g - 12 darab kávés kanál nettó 235g - 12 darab teás kanál nettó 436g - 12 darab evőkanál nettó 1035g - szószos kanál nettó 102g - 2 darab fogpiszkatartó nettó 94g - kakaószóró nettó 87g - 3 darab szervírozókanál nettó 394g - 2 darab fűszerkínáló nettó 104g + üvegbetét - 2 darab fűszerkanál nettó 22g. Készlet teljes bruttó súlya 8765g. Háromszintes, kétfiókos, kulcsokkal zárható tartódobozban, melynek egyik lába hiányzik, 40x63x24 cm.

///

141-piece silver (Ag) cutlery set, in its original case, bearing 800 fineness hallmarks dated between 1937-1966, with PJ maker's mark. 2 carving forks, net weight 247 g, 2 serving forks, net weight 124 g, 12 pastry forks, net weight 637 g, 12 dinner forks, net weight 1005 g, 12 smaller knives, gross weight 657 g, 12 larger knives, gross weight 963 g, 12 jam spoons, net weight 421 g, 12 fish knives, net weight 705 g, 12 fish forks, net weight 807 g, 2 cake servers, net weight 339 g, sugar tongs, net weight 57 g, pastry serving spoon and fork, net weight 375 g, 12 coffee spoons, net weight 235 g, 12 teaspoons, net weight 436 g, 12 tablespoons, net weight 1035 g, sauce ladle, net weight 102 g, 2 toothpick holders, net weight 94 g, cocoa shaker, net weight 87 g, 3 serving spoons, net weight 394 g, 2 condiment holders, net weight 104 g, with glass inserts, 2 condiment spoons, net weight 22 g. Total gross weight of the set is 8,765 g. The set is housed in a three-tier, two-drawer, lockable storage case with keys; one leg is missing; dimensions 40 × 63 × 24 cm.

Megosztás:

Facebook

Tétel fotót készítette : kni

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz