Licitálható
26003.
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
600 000 Ft
1 626,02 EUR, 1 875,00 USD
600 000 Ft
Ezüst (Ag) kínáló, plasztikus virágmintás peremrésszel. Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, SK mesterjegy, d: 38 cm, nettó 1316g
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |