Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3493326
26012
522
150000
Jewellery and precious metal items
18K arany (Au) gyűrű smaraddal, jelzett, m: 52, br 3,14 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
3452349
26013
522
160000
14K arany (Au)férfi gyűrű, füstkvarccal. jelzett br 8 g m:57 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
2662522
26014
522
180000
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
Minimális ajánlat:
180 000 Ft
180 000 200 000 240 000
3261001
26015
522
420000
Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
Minimális ajánlat:
420 000 Ft
420 000 500 000 550 000
3133326
26016
522
460000
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
460 000 Ft
Minimális ajánlat:
460 000 Ft
460 000 550 000 600 000
3289844
26017
522
Ezüst (Ag) gyűrű, gránát kövekkel ékítve, jelzett br 4,8 g m: 57 (3 kő hiány) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3507182
26018
522
34000
Arany (Au) hajtű, opál berakásokkal, jelzés nélkül, bruttó 1,4g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
3508799
26019
522
4200
Ezüst (Ag) gyűrű, fehér kövekkel, m:57, jelzett, bruttó 3,5g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3508800
26020
522
3200
Ezüst (Ag) gyűrű, piros kővel, m: 53, jelzett, bruttó 3g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3508796
26021
522
Ezüst (Ag) nyaklánc, faragott lakk berakásos zománcozott ezüst (Ag) medállal, jelzett, bruttó 10,5g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3508895
26022
522
Ezüst (Ag) bross ametiszt medállal, h: 5,5 cm, jelzett, bruttó 4,4g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
3508899
26023
522
5500
Ezüst (Ag) szőlő alakú bross, markazittal, h: 5 cm, jelzett, bruttó 8g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események