https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 126

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
18K arany (Au) gyűrű smaraddal, jelzett, m: 52, br 3,14 g
1
26012.

18K arany (Au) gyűrű smaraddal, jelzett, m: 52, br 3,14 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
EUR
,
468,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
14K arany (Au)férfi gyűrű, füstkvarccal. jelzett br 8 g m:57
1
26013.

14K arany (Au)férfi gyűrű, füstkvarccal. jelzett br 8 g m:57

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
EUR
,
500,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
1
26014.

Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
EUR
,
562,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
180 000 Ft
180 000 200 000 240 000
Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal
1
26015.

Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 138,21
EUR
,
1 312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
420 000 Ft
420 000 500 000 550 000
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g
1
26016.

Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
460 000 Ft
1 246,61
EUR
,
1 437,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
460 000 Ft
460 000 550 000 600 000
Ezüst (Ag) gyűrű, gránát kövekkel ékítve, jelzett br 4,8 g m: 57 (3 kő hiány)
1
26017.

Ezüst (Ag) gyűrű, gránát kövekkel ékítve, jelzett br 4,8 g m: 57 (3 kő hiány)

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Arany (Au) hajtű, opál berakásokkal, jelzés nélkül, bruttó 1,4g
1
26018.

Arany (Au) hajtű, opál berakásokkal, jelzés nélkül, bruttó 1,4g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
EUR
,
106,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
Ezüst (Ag) gyűrű, fehér kövekkel, m:57, jelzett, bruttó 3,5g
1
26019.

Ezüst (Ag) gyűrű, fehér kövekkel, m:57, jelzett, bruttó 3,5g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
2
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Ezüst (Ag) gyűrű, piros kővel, m: 53, jelzett, bruttó 3g
1
26020.

Ezüst (Ag) gyűrű, piros kővel, m: 53, jelzett, bruttó 3g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Ezüst (Ag) nyaklánc, faragott lakk berakásos zománcozott ezüst (Ag) medállal, jelzett, bruttó 10,5g
1
26021.

Ezüst (Ag) nyaklánc, faragott lakk berakásos zománcozott ezüst (Ag) medállal, jelzett, bruttó 10,5g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Ezüst (Ag) bross ametiszt medállal, h: 5,5 cm, jelzett, bruttó 4,4g
1
26022.

Ezüst (Ag) bross ametiszt medállal, h: 5,5 cm, jelzett, bruttó 4,4g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
14
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Ezüst (Ag) szőlő alakú bross, markazittal, h: 5 cm, jelzett, bruttó 8g
1
26023.

Ezüst (Ag) szőlő alakú bross, markazittal, h: 5 cm, jelzett, bruttó 8g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
EUR
,
17,19
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz