Wagner és magyar barátai. Kiállítás Budapesten a Liszt Ferenc Emlékmúzeumban. (Katalógus.) Bp., 2013, Liszt Múzeum Alapítvány, 64 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Vegyes kotta tétel, 4 db: Bágya András és G. Dénes György: Csini baba, Portugál szerenád, Melletted nincsenek hétköznapok..., Caracas (Ananász), közte foltos, egy-két sarkon kis sérüléssel.
Kyriale sive ordinarium missae missa pro dfunctis [...]. Duesseldorf, L. Schwann. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapélek, gerinc sérült, kopottas állapotban.
Baker's Biographical Dictionary of Musicians. Fourth Edition. Revised and Enlarged. New York, 1940, G. Schirmer, [16]+1298 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.