Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3491371
19776
522
Music, Musical notes, Instruments
11 db nótás könyv és kotta (Magyar Kórus, Bárdos Lajos: Második mise, Hajnalozó, stb.) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3467594
19777
522
Tari Lujza (szerk.) Pogány Péter Dalfüzér 1844: Tompa Mihály kéziratos, kottás népdalgyűjteménye Herman Ottó Múzeum, 1988 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3465854
19778
522
Zacskónyi kisméretű klf hangszer még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3467233
19779
522
Mihálka György: Karvezetés IV. Bp., 1986. Tankönyvkiadó. Kézirat. 142p. Kiadói papírkötésben. Csak 555 példány még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3473048
19780
522
4800
Gát József: A zongora története. Bp., 1964, Zeneműkiadó, 132 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 2550 példányban. Kiadói félvászon-kötésben, sérült, hiányos műanyag védőborítóban, kopott borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3473564
19781
522
World Master szájharmonika, csavarhiánnyal, h: 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3365275
19782
522
Kottagyűjtemény, házi kotta összeállítás, benne háborús nótákkal is a XX: sz. elejéről még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3329834
19783
522
Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete (1946-1954). 1976, Békés Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3412182
19784
522
Sándor Judit: A zene zarándokútján. A szerző, Sándor Judit (1923-2008) opera-énekesnő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3431372
19785
522
Sang und Klang im XIX/XX Jahrhundert: Ernstes und Heiteres aus den Reucge der Toene. Berlin, én., Neufeld und Henius, XIV+2+384 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3414481
19786
522
700
Szines kóták - Szines nóták. Dezső Gábor zeneszerző szabadalma. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa (Kincs Emil litográfia-ny.), 6 sztl. lev. Leporellószerűen nyíló keménytáblás kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
3184776
19787
522
1907 Kocian Jaroslav búcsúhangversenyének műsora, prospektus, hajtott, 23x15 cm + 1916 Gyula, Symophonikus hangverseny, a cs. és kir. 11. gyalogezred tisztikara az Elsnic J. karmester vezetése alatt álló ezred-zenekar közreműködésével, az erdélyi menekültek javára, magyar és német nyelven, hajtott, 23x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események