Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 27

11 db nótás könyv és kotta (Magyar Kórus, Bárdos Lajos: Második mise, Hajnalozó, stb.)
19776.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Tari Lujza (szerk.) Pogány Péter Dalfüzér 1844: Tompa Mihály kéziratos, kottás népdalgyűjteménye   Herman Ottó Múzeum, 1988
19777.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Zacskónyi kisméretű klf hangszer
19778.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Mihálka György: Karvezetés IV. Bp., 1986. Tankönyvkiadó. Kézirat. 142p. Kiadói papírkötésben. Csak 555 példány
19779.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Gát József: A zongora története. Bp., 1964, Zeneműkiadó, 132 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 2550 példányban. Kiadói félvászon-kötésben, sérült, hiányos műanyag védőborítóban, kopott borítóval.
19780.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
World Master szájharmonika, csavarhiánnyal, h: 13 cm
19781.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kottagyűjtemény, házi kotta összeállítás, benne háborús nótákkal is a XX: sz. elejéről
19782.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete (1946-1954). 1976, Békés Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19783.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Sándor Judit: A zene zarándokútján. A szerző, Sándor Judit (1923-2008) opera-énekesnő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
19784.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Sang und Klang im XIX/XX Jahrhundert: Ernstes und Heiteres aus den Reucge der Toene. Berlin, én., Neufeld und Henius, XIV+2+384 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19785.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Szines kóták - Szines nóták. Dezső Gábor zeneszerző szabadalma. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa (Kincs Emil litográfia-ny.), 6 sztl. lev. Leporellószerűen nyíló keménytáblás kötés.
19786.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
1907 Kocian Jaroslav búcsúhangversenyének műsora, prospektus, hajtott, 23x15 cm + 1916 Gyula, Symophonikus hangverseny, a cs. és kir. 11. gyalogezred tisztikara az Elsnic J. karmester vezetése alatt álló ezred-zenekar közreműködésével, az erdélyi menekültek javára, magyar és német nyelven, hajtott, 23x15 cm
19787.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események