Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 27

4 db zenei kiadvány: 1968 MRT Táncdalfesztivál 1-3. + 1956 Kottás daloskönyv 6. sz.
19764.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kroó György-Kárpáti János: Muzsikáló zenetörténet I-IV. kötet. Bp., 1964-1973,Gondolat. Az I. kötet második kiadás. 12+12+14+12 db hangelemez (bakelit)-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, szakadt, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19765.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
5 darab zenével kapcsolatos kiadvány, közte Bach: 15 válogatott kis praeludium + Karénekes kézikönyv 1911. Sérült borító, laza kötés.
19766.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1900 Meissen okarina, jelzett, ütődéssel, h: 18 cm
19767.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
ca 1910 8 db dekoratív grafikájú címlappal ellátott kotta. 24x36 cm
19768.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Wagner és magyar barátai. Kiállítás Budapesten a Liszt Ferenc Emlékmúzeumban. (Katalógus.) Bp., 2013, Liszt Múzeum Alapítvány, 64 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19769.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
19770.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
19771.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
19772.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
19773.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
19774.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
19775.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft