Licitálható
19765.
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 Ft
Kroó György-Kárpáti János: Muzsikáló zenetörténet I-IV. kötet. Bp., 1964-1973,Gondolat. Az I. kötet második kiadás. 12+12+14+12 db hangelemez (bakelit)-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, szakadt, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |