Licitálható
19774.
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 000 Ft
2,71 EUR, 3,13 USD
1 000 Ft
Baker's Biographical Dictionary of Musicians. Fourth Edition. Revised and Enlarged. New York, 1940, G. Schirmer, [16]+1298 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |