Könyvek: Vallás

Tételek száma: 97

Eliade, Mircea: Shamanism. Archaic Techniques of Ecstasy. Princeton and Oxford, Princeton University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24041.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Piero Verni - Andrea Pistolesi: Buddha földjén. Ford.: Zöldi Mihály. Vallások világa. Bp., 2003, Merhavia, 224 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24042.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Erdő Péter: Az élő egyház joga. Tanulmányok a hatályos kánonjog köréből. Bp., 2006, Szent István Társulat, 544 p. Kiadói kartonált papírkötés, karcos kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
24043.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
24044.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Barsi Balázs - Telek Péter-Pál: Mélység a mélységet 1-4. hn, én., EFO. Kiadói papírkötések, a 2. kötetben több, a 1., 3., 4. kötetben minimális aláhúzásokkal, volt könyvtári példány.
24045.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Huszár Gál: A keresztyéni gyülekezetben való isteni dicséretek. facsimile kiadás Borsa Gedeon kísérőtanulmányával. Bibliotheca Hungarica Antiqua IX. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói egészbőr-kötés,
24046.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
24047.

Peter Kónya, Csepregi Zoltán (szerk.): Sto Knazskych Biografií Johanna Samuela Kleina/Johann Samuel Klein Száz Lelkészi Életrajza (szlovák-magyar). Eperjes, 2015,
Vydavatel'stvo Presovskej univerzity. Kiadói kartonált papírkötésben.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA (Hornyánszky-ny.), VIII+413+(3) p. Első magyar kiadás. Modern egészvászon-kötés, az eredeti papírborító felhasználásával
24048.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
1843-1875 Régi német nyelvű imakönyvek, 2 db, az egyik díszes fémveretekkel és kapoccsal, aranyozott egészbőr-/egészvászon-kötésben, ázásnyomokkal.
24049.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Nitzsch, Friedrich August Berthold: Lehrbuch der evangelischen Dogmatik. Sammlung theologischer Lehrbücher. Freiburg im Breisgau-Leipzig, 1896, J. C. B. Mohr, XVIII+610 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, minimálisan foltos borítóval.
24050.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jolanta Sosnowska: Krisztus hadvezére. Szent II. János Pál életrajza. 1. kötet. Ford.: Szenyán Erzsébet és Koncz Éva. Bp., [2021], Napkút. Kiadói kartonált papírkötés.
24051.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
24052.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események