Erdő Péter: Az élő egyház joga. Tanulmányok a hatályos kánonjog köréből. Bp., 2006, Szent István Társulat, 544 p. Kiadói kartonált papírkötés, karcos kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
[Csereney József Benedek]: Der fromme Christ. Ein Lehr- und Gebeth-Buch, welches alle gut gesinnte Christen verstehen, und die Meisten brauchen können. Von einem vieljährigen Seelsorger aus dem Stuhlwissenburger Bisthum. Ofen, 1829, Joseph Eggenberger, 6 sztl. lev. +628 p. Neue, verbesserte, und vermehre Auflage. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, címkép hiányzik, a borítón kis sérülésekkel.
Barsi Balázs - Telek Péter-Pál: Mélység a mélységet 1-4. hn, én., EFO. Kiadói papírkötések, a 2. kötetben több, a 1., 3., 4. kötetben minimális aláhúzásokkal, volt könyvtári példány.
Huszár Gál: A keresztyéni gyülekezetben való isteni dicséretek. facsimile kiadás Borsa Gedeon kísérőtanulmányával. Bibliotheca Hungarica Antiqua IX. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói egészbőr-kötés,
Peter Kónya, Csepregi Zoltán (szerk.): Sto Knazskych Biografií Johanna Samuela Kleina/Johann Samuel Klein Száz Lelkészi Életrajza (szlovák-magyar). Eperjes, 2015, Vydavatel'stvo Presovskej univerzity. Kiadói kartonált papírkötésben.
Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA (Hornyánszky-ny.), VIII+413+(3) p. Első magyar kiadás. Modern egészvászon-kötés, az eredeti papírborító felhasználásával
Nitzsch, Friedrich August Berthold: Lehrbuch der evangelischen Dogmatik. Sammlung theologischer Lehrbücher. Freiburg im Breisgau-Leipzig, 1896, J. C. B. Mohr, XVIII+610 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, minimálisan foltos borítóval.
Jolanta Sosnowska: Krisztus hadvezére. Szent II. János Pál életrajza. 1. kötet. Ford.: Szenyán Erzsébet és Koncz Éva. Bp., [2021], Napkút. Kiadói kartonált papírkötés.
Karikó Éva - Böjte Csaba: Iránytű a végtelenhez. Csaba testvér gondolatai az isteni parancsolatokról. Böjte Csaba válaszol Karikó Éva kérdéseire. Böjte Csaba (1959) ferences rendi szerzetes, a Dévai Szent Ferenc Alapítvány alapítója által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2011, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.