Könyvek: Vallás

Tételek száma: 97

Szigeti György: Naparcú Buddha. A zen szellemiség és gyakorlata. [Bp., 2005], A Tan Kapuja - Vizsom Kiadó, 186+[2] p. Kiadói papírkötés.
24029.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Gyöngyösi Gergely: I. Remete Szent Pál Remete Testvéreinek Élete. Varia Paulina III. Pilisszántó, 1998, Fráter György Alapítvány. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
24030.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
[Nicholas Wiseman] Wiseman Miklós: Fabiola vagy a katakombák egyháza. - - bibornok és westminsteri érsektől. Ford.: Haudek Ágoston. Steinle Ede lovag által rajzolt képekkel. Bp., 1897, Szent István-Társulat, (Athenaeum-ny.), 466 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borítón kis sérüléssel, kis foltokkal.
24031.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Dr. Söveges Dávid: Az igehirdetés retorikája - Az igehirdetés elmélete. Bp., 1979. 189p. + 1 t. Kiadói papírkötésben
24032.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Boldog Meszlényi Zoltán Lajos válogatott kéziratai. Sajtó alá rendezte, szerkesztette, a bevezetőt írta, jegyzetekkel ellátta: Beke Margit. Bp., 2014, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés.
24033.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Féréal, M. V[ictor]: Die Geheimnisse der Inquisition und andere geheimer Gesellschaften Spanien. Mit historischen Anmerkungen und einer Einleitung von Manuel von Cuendias. Deutsch von L[udwig]. V[on]. Alvensleben. Brünn, 1867.,Fr. Karafiat, VIII+582 p. Dritte Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, néhány lapon ceruzás bejegyzéssel, foxing foltos lapokkal, kopott borítóval.
24034.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
A hit megütköztető igazsága. Joseph Ratzinger teoógiájának körvonalai. [Szerk. H. Hoping, J.-H. Tück.] Ford.: Gerföl Tibor. Coram Deo Kortársak. [Bp.],2007, L'Harmattan Kiadó. Kiadói papírkötés.
24035.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái 8 kötete:  Föld és ég I-II., Korunk lelke, Utak és állomások, Kultura és terror, Világosság a sötétségben, Elmélkedések az evangéliumról I-II. köt.  Bp.,1927-1928 ,Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, kissé foltos lapokkal.
24036.

Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái 8 kötete:
Föld és ég I-II., Korunk lelke, Utak és állomások, Kultura és terror, Világosság a sötétségben, Elmélkedések az evangéliumról I-II. köt.
Bp.,1927-1928 ,Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, kissé foltos lapokkal.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Schematismus venerabilis cleri dioecesis Alba ... Schematismus sacri et... Pesthini, 1834 : Typis Josephi Beimel. 96p. Kiadói kartonált papírkötésben
24037.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Horváth István Sándor (szerk.): Az Isten-szeretőknek minden javukra válik. Segédkönyv a Brenner János-emlékévre 2006-2007. Szombathely, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24038.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
ca 1860 Köz isteni tiszteletre rendelt énekes-könyv, zsóltárok és dicséretek néhány imádsággal. (Debrecen), Telegdy Lajos. 432p. Korabeli, aranyozott bársony kötés, kopottas, tékában,
24039.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Hamar Imre: Buddha megjelenése a világban. Balassi Kiadó, 2002. Kiadói papírkötés
24040.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események