https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 97

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Francis X. Clooney: Tanulhatnak-e egymástól a vallások? Új felismerések és kapcsolatok a hagyományok találkozásában. Ford. és utószót írta: Görföl Tibor. Bp., 2019., Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis gyűrődéssel.
1
24065.

Francis X. Clooney: Tanulhatnak-e egymástól a vallások? Új felismerések és kapcsolatok a hagyományok találkozásában. Ford. és utószót írta: Görföl Tibor. Bp., 2019., Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis gyűrődéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Stephanus Sipos: Enchiridion iuris canonici. Pécs, 1936, Haladás. 1066 p. Aranyozott gerincű könyvkőtői (Pernyész Ilona, Nagyvárad) vászonkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, megerősített és kissé sérült kötéssel, előzéklapon Némethy Gyula (1867-1951) nagyváradi katolikus egyházi író, művészettörténész névbejegyzésével 1936-ból, címlapon Binder György (1929-2007) plébános bélyegzésével.
1
24066.

Stephanus Sipos: Enchiridion iuris canonici. Pécs, 1936, Haladás. 1066 p. Aranyozott gerincű könyvkőtői (Pernyész Ilona, Nagyvárad) vászonkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, megerősített és kissé sérült kötéssel, előzéklapon Némethy Gyula (1867-1951) nagyváradi katolikus egyházi író, művészettörténész névbejegyzésével 1936-ból, címlapon Binder György (1929-2007) plébános bélyegzésével.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Filep Mihály: Köznap imák négy hétre templomi használatul. Miskolc, Fraenkel. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, kopottas állapotban.
1
24067.

Filep Mihály: Köznap imák négy hétre templomi használatul. Miskolc, Fraenkel. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Szent Faustyna Kowalska nővér: Napló. (Az Isteni Irgalmasság üzenete). Ford.: Trojan Márta. Eger, 2001, Isteni Irgalmasság Alapítvány. Kiadói papírkötés.
1
24068.

Szent Faustyna Kowalska nővér: Napló. (Az Isteni Irgalmasság üzenete). Ford.: Trojan Márta. Eger, 2001, Isteni Irgalmasság Alapítvány. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Hock János: A teremtés könyve. II. köt.: Vallás-filozófiai tanulmány. II. köt.: Az élet fejlődésének részletezései. Bp., 1939., Urbányi István, 246+2 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt kiadói papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel.
1
24069.

Hock János: A teremtés könyve. II. köt.: Vallás-filozófiai tanulmány. II. köt.: Az élet fejlődésének részletezései. Bp., 1939., Urbányi István, 246+2 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt kiadói papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Joseph Schwartz: Missae pro defunctis ad commodiorem ecclesiarum usum ex missali romano desumptae... Ratisbonae, 1889. Pustet. 1 T (szakadással) + 48 + (2)p. Egészbőr kötésben
1
24070.

Joseph Schwartz:
Missae pro defunctis ad commodiorem ecclesiarum usum ex missali romano desumptae... Ratisbonae, 1889. Pustet. 1 T (szakadással) + 48 + (2)p. Egészbőr kötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Stapf, [Joseph Ambrosius (1785-1844)]: Theologia moralis in compendium redacta. Tomus IV. Oeniponti [Innsbruck], 1836, Typis et Sumtibus Wagnerianis, 6 sztl. lev.+ 348 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, viselte, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal.
1
24071.

Stapf, [Joseph Ambrosius (1785-1844)]: Theologia moralis in compendium redacta. Tomus IV. Oeniponti [Innsbruck], 1836, Typis et Sumtibus Wagnerianis, 6 sztl. lev.+ 348 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, viselte, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Dietrich Bonhoeffer: Etika. (Szemelvények.) Dr. Vályi Nagy Ervin válogatása alapján ford.: Fórisné Kalós Éva. Szentendre, 1999, Tillinger Péter. Kiadói papírkötés.
1
24072.

Dietrich Bonhoeffer: Etika. (Szemelvények.) Dr. Vályi Nagy Ervin válogatása alapján ford.: Fórisné Kalós Éva. Szentendre, 1999, Tillinger Péter. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Sancta Mussa. A hagyományos római mise ("Missa Tridentina") rendje. Szerk.: Mezei Zsolt. Vaszar, (2007), Mezei Zsolt. Kiadói papírkötés.
1
24073.

Sancta Mussa. A hagyományos római mise ("Missa Tridentina") rendje. Szerk.: Mezei Zsolt. Vaszar, (2007), Mezei Zsolt. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bánkúti Gábor: A romániai jezsuiták a 20. században. Rendtörténet. Bp., 2016, Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
24074.

Bánkúti Gábor: A romániai jezsuiták a 20. században. Rendtörténet. Bp., 2016, Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Mosolgyó József: A keleti egyház Magyarországon. Nemzetiségi tanulmány. Miskolc, 1941, Ludvig István. Papírkötésben, sérült gerinc, kissé laza kötés.
1
24075.

Mosolgyó József: A keleti egyház Magyarországon. Nemzetiségi tanulmány. Miskolc, 1941, Ludvig István. Papírkötésben, sérült gerinc, kissé laza kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
4 db Buddhizmussal kapcsolatos könyv: Szubhádra Bhikshu: Buddhista káté. Bevezetésül Gótama Buddha tanához.; Ani Csöjing Drolma: A szabadságért szól a hangom.; Gánti Bence: A buddhizmus lélektana, spiritualitása, irányzatai.; William Hart: Az élet művészete. Vipasszaná meditáció S. N. Goenka tanítása alapján. Kiadói papírkötés / kartonált papírkötés.
1
24076.

4 db Buddhizmussal kapcsolatos könyv: Szubhádra Bhikshu: Buddhista káté. Bevezetésül Gótama Buddha tanához.; Ani Csöjing Drolma: A szabadságért szól a hangom.; Gánti Bence: A buddhizmus lélektana, spiritualitása, irányzatai.; William Hart: Az élet művészete. Vipasszaná meditáció S. N. Goenka tanítása alapján. Kiadói papírkötés / kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz