Könyvek: Vallás

Tételek száma: 97

A dunántúli ág. hitv. evang. egyházkerület belmissziói munkaprogrammja az 1929-1930. évre. VI. évfolyam. Győr, 1929, Dunántúli Luther-Szövetség (Győri Hirlap-ny.), 150+[2] p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült gerinccel.
24077.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948., Magyar Írás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
24078.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Brug Frigyes: De La Salle szt. János, az ifjúság nagy apostola. Szeged, 1932, Keresztény Iskolatestvérek, 255+(1) p.+ 7 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
24079.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Hegyi Gábor-Markó Iván: Bp., 1988, Metrum. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24080.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Gyarmathy László: Ígéret földje. Bp., 1986. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24081.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Paulik János: Az álpróféták vagy miért nem lesz az evangélikus ember baptistává. Bp., 1899. Müller Károly. 86p. papírborítóval, Kis sérüléssel .
24082.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Vermes Géza: A zsidó Jézus. Ahogy egy történész az evangéliumot olvassa. Bp., 1995, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24083.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Török Endre (válogatta): Az orosz vallásbölcselet virágkora I-II. Tolsztojtól Bergyajevig. Vigilia Kiadó, 1988. Kiadói papírkötés
24084.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Fábián János: A vatikáni szent zsinat az 1871?72-iki egyházi évhez alkalmazott szent beszédekben. I. füzet Pest, 1871. 97 (2)p. Kiadói papírborítóval, felvágatlan.
24085.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dom Columba Marmion O. S. B.: Krisztus, a lélek élete. Lelkigyakorlatok. Ford.: Simon Árkád. Bp., [1939], Szent István-Társulat, 435+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
24086.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szent-Iványi Béla: A pietizmus Magyarországon. A szerző által dedikált példány! Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 91+(1) p. Kiadói papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.
24087.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Köszöntünk Szentkút Csillaga. Búcsúsok énekeskönyve. Szerk. Dr. Vonsik Imre. Mátraverebély-Szentkút, 1997, Mátraverebély-szentkúti Ferences Rendház. Kiadói papírkötés.
24088.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események