Könyvek: Történelem

Tételek száma: 346

Braunbuch II: Dimitroff contra Goering. Enthüllungen über die Wahren Brandstifter. Paris, 1934, Carrefour, 462+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
22584.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Tausend ganz normale Jahre. Ein Photoalbum des gewöhnlichen Faschismus von Otto Weber. 99 Aufnahmen in Kupfertiefdruck. Ausgewählt von Hildegard Weber. Die Andere Bibliothek. Nördlingen, 1987., Franz Greno, 177+3 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22585.

Tausend ganz normale Jahre. Ein Photoalbum des gewöhnlichen Faschismus von Otto Weber.
99 Aufnahmen in Kupfertiefdruck. Ausgewählt von Hildegard Weber. Die Andere Bibliothek. Nördlingen, 1987., Franz Greno, 177+3 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Henry Picker: Hitlers Tischgespräche im Führerhauptquartier. [Hitler asztali beszélgetése a Führer főhadiszállásán.] Wiesbaden,1983.,VMA-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22586.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Traudl Junge: Bis zur Letzten Sunde. Hitlers Sekretärin erzählt ihr Leben. Unter Mitarbeit von Melissa Müller. [Traudl Junge: Az utolsó óráig. Hitler titkárnője elmeséli élettörténetét. Melissa Müller közreműködésével.] München, 2002, Classen. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22587.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Der Todeskampf der Reichshauptstadt. [A birodalmi főváros haláltusája.] Hrsg. von Bengt von zur Mühlen unter Mitarbeit von Frank Bauer, Karen Pfundt, Tony Tissier. Berlin-Kleinmachnow, 1994, Chronos. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
22588.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Wilhelm Löblack: Gauleiter Albert Forster. Der deutschen Angestelltenführer. Hamburg,1934, Verlagsanstalt, 1 t. + 140+2 p.+7 t. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval és foltos címképpel.
22589.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Günther Deschner: Reinhard Heydrich. Statthalter der totalen Macht. München, 1986, Meyster. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22590.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Gerhard Frey (Hrsg.): Vorsicht Fälschung. 1000 antideutsche Lügen im Bild und Text. [ Óvakodj az álhírektől. 1000 németellenes hazugság írásban és képben.] München, 1991, FZ. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22591.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Alfred Seidl: Der Fall Rudolf Hess 1941-1984. Dokumentation der Verteidigers. München, 1984, Universitas. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22592.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
George Morgenstern: Pearl Harbor 1941. Eine amerikanische Katastrophe. Hrsg. und ins Deutsche übertragen von Walter Post. München, 2000, Herbig. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22593.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Max Klüver: War es Hitlers Krieg? Die "Irrtümer" des Geschichtsschreibung über Deutschlands Außenpolitik 1937-1939. Leoni am Starnberger See, 1984., Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22594.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Arno Rose: Werwolf 1944-1945. Eine Dokumentation. Stuttgart,1980,Motorbuch Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22595.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események