Uwe Bahnsen - James P. O'Donnell: Die Katakombe. Das Ende der Reichskanzlei. Augsburg, 1997., Bechtermünz Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Vegyes Kossuth Lajossal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:
Kossuth Lajos iratai 1837. május - 1840. december. Hűtlenségi per, fogság, útkeresés. Sajtó alá rendezte: Pajkossy Gábor. Kossuth Lajos összes munkái VII. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
"Leborulok a nemzet nagysága előtt". A Kossuth-hagyaték. Bp., 1994. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.;
Kossuth Lajos: Uram barátom képviselő úr! (Levél Csanády Sándorhoz). Bemutatja: Rigó László. Kézirattár. Bp., 1978, Magyar Helikon. Hasonmás-melléklettel. Kiadói papírkötés.;
Fekete Sándor: Kossuth Lajos. Bp., 1970, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, iskolai ajándékozási bejegyzéssel.
Salamon Ferenc: Magyarország a török hódítás korában. Második, javított kiadás. Hozzákötve: Acsády Ignác: Magyarország Budavár visszafoglalása korában. Bp., 1886., Franklin , XV+472p.; Aranyozott kiadói vászonkötés, kopott borító, foltos címlap
Mészáros M. János: Az állatorvos-képzés 1818-tól 2004-ig elhunyt tanárainak és előadóinak sírjai. Bp., 2007, Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi Könyvtár, 174+[2] p. Kiadói papírkötés.