Könyvek: Történelem

Tételek száma: 346

Uwe Bahnsen - James P. O'Donnell: Die Katakombe. Das Ende der Reichskanzlei. Augsburg, 1997., Bechtermünz Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22596.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Vegyes Kossuth Lajossal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:  Kossuth Lajos iratai 1837. május - 1840. december. Hűtlenségi per, fogság, útkeresés. Sajtó alá rendezte: Pajkossy Gábor. Kossuth Lajos összes munkái VII. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  "Leborulok a nemzet nagysága előtt". A Kossuth-hagyaték. Bp., 1994. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.;  Kossuth Lajos: Uram barátom képviselő úr! (Levél Csanády Sándorhoz). Bemutatja: Rigó László. Kézirattár. Bp., 1978, Magyar Helikon. Hasonmás-melléklettel. Kiadói papírkötés.;  Fekete Sándor: Kossuth Lajos. Bp., 1970, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, iskolai ajándékozási bejegyzéssel.
22597.

Vegyes Kossuth Lajossal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:

Kossuth Lajos iratai 1837. május - 1840. december. Hűtlenségi per, fogság, útkeresés. Sajtó alá rendezte: Pajkossy Gábor. Kossuth Lajos összes munkái VII. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

"Leborulok a nemzet nagysága előtt". A Kossuth-hagyaték. Bp., 1994. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.;

Kossuth Lajos: Uram barátom képviselő úr! (Levél Csanády Sándorhoz). Bemutatja: Rigó László. Kézirattár. Bp., 1978, Magyar Helikon. Hasonmás-melléklettel. Kiadói papírkötés.;

Fekete Sándor: Kossuth Lajos. Bp., 1970, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, iskolai ajándékozási bejegyzéssel.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Balogh István - Garai János: Világgazdaság mai helyzete... Összeáll.: - -. Bp., 1934, Phönix, (Viktória-ny.), 71 p. Kiadói papírkötés, javított, sérült borítóval.
22598.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Palaacky, Frantisek: A huszitizmus története. Bp., 1984, Európa. 726p. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
22599.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp., 1932, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
22600.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos és kora. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
22601.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Salamon Ferenc: Magyarország a török hódítás korában. Második, javított kiadás. Hozzákötve: Acsády Ignác: Magyarország Budavár visszafoglalása korában. Bp., 1886., Franklin , XV+472p.; Aranyozott kiadói vászonkötés, kopott borító, foltos címlap
22602.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Juhász László: A Héttoronytól Kufsteinig: Magyar rabok idegenben   Nemzetőr, 1982 + Földy János: Világostól Josephstadtig.
22603.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Mészáros M. János: Az állatorvos-képzés 1818-tól 2004-ig elhunyt tanárainak és előadóinak sírjai. Bp., 2007, Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi Könyvtár, 174+[2] p. Kiadói papírkötés.
22604.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
A magyar térképészet nagyjai: Osiris Kiadó, 2001. Lipinszky János (1766-1826) Mikoviny Sámuel (1700-1750) Kiadói kartonált papírkötésben
22605.

A magyar térképészet nagyjai: Osiris Kiadó, 2001. Lipinszky János (1766-1826)
Mikoviny Sámuel (1700-1750) Kiadói kartonált papírkötésben

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
22606.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Éva Garam: Funde byzantinischer Herkunft in der Awarenzeit vom Ende des 6. bis zum Ende des 7. Jahrhunderts. Bp., 2001. 432p. Kiadói papírkötésben
22607.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események