Könyvek: Technika Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3454634
23877
522
Books: Technics
Dr. Gruber József és sz.társai: Ventilátorok. Bp., 1966. Műszaki Könyvkiadó 296 + 1 p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3465898
23878
522
Books: Technics
Bokor Balázs: Távolban magyar - Ötvenhatan a Mississippitől nyugatra - dedikált . Kiadói kartonált papírkötésben Bp., 2011. Multimédia még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3395977
23879
522
Books: Technics
Marx György: Kvantummechanika. Bp., 1971., Műszaki, 290+1 p. Kiadói egészvászon-kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3363545
23880
522
Books: Technics
Építőmesterei munkák 1-2. köt. Szerk.: Dr. Csordás György, Domonkos Imre, Lovas István, Saári Gábor. Bp., 1981., Mezőgazdasági Ügyvitelszervezési Iroda, 175 p.; 175 p. Kiadói kartonált papírkötések. Megjelent 2000 példányban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3452102
23881
522
Books: Technics
Räder, Autos und Traktoren. Erfindungen aus Mannheim Wegbereiter der mobilen Gesellschaft. Mannheim, 1986, Landesmuseum für Technik und Arbeit in Mannheim. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3455890
23882
522
Books: Technics
Dr. Gillemot László: Szerkezeti anyagok technológiája I-II. Bp., 1966, Tankönyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3380789
23883
522
Books: Technics
Geleji (Sándor) Alexander: Výpočet sil a spotřeby energie při tváření kovů . DEDIKÁLT. Praha. 1955.254p. Kiadói vászonkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3396449
23884
522
Books: Technics
Ordódy Márton:Sárkányrepülés (Sárkányépítés - Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Műszaki Könyvkiadó 1980. 203p. Kiadói papírborítóval + Jereb Gábor: Vitorlázórepülők tankönyve. Bp., 1971, Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötés, 789p. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3414472
23885
522
Books: Technics
Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Bp., 1936, Biró Miklós kiadása (Hungária-ny.), 546 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3427580
23886
522
Books: Technics
Horst Lommel: Der erste bemannte Raketenstart der Welt. Stuttgart, 1998, Motorbuch Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3452121
23887
522
Books: Technics
Köhlers Flottenkalender 2007/2008. Internationales Jahrbuch der Seefahrt. Hamburg, 2007, Koehlers Verlagsgesellschaft. Német nyelven. gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3380778
23888
522
Books: Technics
Geleji (Sándor), Alexander: Bildsame Formung der Metalle in Rechnung und Versuch Berlin 1961.Akademie-Verl., 1961. 754p. Kiadói Vászonkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események