Könyvek: Technika Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3504256
23865
522
Books: Technics
Ifj. Mádai Lajos: Villamos világítási felszerelések. 226 ábrával. Építő Munkavezetők Könyvtára XL. Bp., 1918, Kilián Frigyes Utóda (Noseda Tivadar),(Stephaneum-ny.),236 p.+ 2 kihajtható melléklettel. Szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászon-kötés, még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3508763
23866
522
Books: Technics
Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Bp., 1970, Zrínyi. Egyetlen kiadás. Kiadói műbőr-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3492963
23867
522
Books: Technics
F. A. Barbasov: Marás. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé gyűrött borítószélekkel. + Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1976, Műszaki. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3486486
23868
522
Books: Technics
Hans Dominik: Triumphe der Technik. Bongs Jugend Bücherei. Berlin,1928.,Rich. Bong. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3491478
23869
522
Books: Technics
A Budapesti Műszaki Egyetem oktatóinak és kutatóinak szakirodalmi munkássága 1952-1961. Szerk.: Kósa György, Cholnoky Tiborné, és Nosek Margit. Bp., 1966, Tankönyvkiadó, 278+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3489554
23870
522
Books: Technics
ZAZ-968 típusú személygépkocsi kezelési és karbantartási utasítása. Pécs, 1974, Szikra-ny., 62+[2] p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3491314
23871
522
Books: Technics
A paksi atomerőmű hatása a környezeti sugárzási helyzetre II. (1986-1988.) Szerk.: Sztanyik B. László, Kanyár Béla, Rósa Géza. Bp., 1989, PRODINFORM, III+108 p. Megjelent 200 példányban. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3491169
23872
522
Books: Technics
Mérőműszerek. I. rész. Forgalomba hozza: Műszer-, Irodagépkészletező és Értékesítő Vállalat. Bp., Kalibergyár, 36 sztl. lev. Fém fűzött gerincű kopott vászonmappában. + 3 sztl. lev egyéb műszerlap. + 1969 MGM Szekszárdi Műszergyára prospektus, 12 p. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3491176
23873
522
Books: Technics
Vegyes személygépkocsi kenési útmutató, 4 db: Volga GAZ-24, Zaporozsec ZAZ-966, ZASTAVA 750, Moszkvics 408, 426, 433, 4 sztl. lev. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3468391
23874
522
Books: Technics
Charlotte Maier: Weiter - höher - schneller. Verkehrsgeschichte auf Marken und Medaillen. (Kiállítási katalógus.) München, 1987, Deutsches Museum. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3434402
23875
522
Books: Technics
Hegesztők kézikönyve. Összeáll.: Kurovszky István, és Csurgay Árpád. Bp., 1937., Weiss Manfred Acél- és Fémművek, (Közlekedési-ny.), 135 p. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a gerincen kis sérüléssel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3453924
23876
522
Books: Technics
Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsijavítás. Bp., 1961., Műszaki, 544 p. Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott, karcos borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események