Könyvek: Technika

Tételek száma: 97

Thomas, [Louis] Lajos: A legnevezetesebb találmányok könyve. I. köt. A legnevezetesebb találmányok a XVIII. század végig. - - nyomán a mívelt magyar olvasó-közönségnek oktató olvasmányul nyúltja: Dr. Fésüs György. Pozsony-Bp., [1885], Stampfel Károly, XVI+255+[1] p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
23817.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Tungsram Radio. Technische Mitteilungen 1935-36. IV. August 1935. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
23818.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
A Mavarttól a Volánbuszig. Bp., 1971, Volánbusz, 101+[7] p. Kiadói műbőr-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. (Ritka!)
23819.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Cipőipari technikumi tankönyvek, 3 db - Cipőpari anyagismeret, Cipőipari géptan, A cipő szerkesztése. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23820.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
23821.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
23822.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Magyar László: Az órás. Ipari szakkönyvtár. Bp.,1976, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. Gerincen kis sérüléssel
23823.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Vajda Pál: A hetvenötéves transzformátor. [Bp.], 1961., Művelődésügyi Minisztérium, 43 p.+XXIV (fekete-fehér képtáblák) t. Megjelent 1000 példányban! Kiadói papírkötés.
23824.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Simonyi Károly: Villamosságtan. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. 2., javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23825.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Baranyay Elemér: Az a csodálatos repülés. DEDIKÁLT Bp., 2000, 3,14 Kft. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
23826.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Schächter Ferenc: A motorekék szerkezete és kezelése. Bp., 1923. Népszava. 179p. 1. rész, szöveg + II. rész ábrák. 40 p. (képek) A 2. kötet sérült papírborítóval, néhány sérült lappal.
23827.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
23828.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft