https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Technika

Tételek száma: 97

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
1
23829.

Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Amanda Griffiths: 1000 kötött pulóver. Pécs, 2005, Alexandra, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23830.

Amanda Griffiths: 1000 kötött pulóver. Pécs, 2005, Alexandra, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1971-1991 Peugeot prospektusok, 3 db:   1971 Peugeot damals und heute. Schafbrücke/Saarbrücken, 1971, Peugeot Automobile Deutschland GMBH, 8+26 p.+IX t. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben.   1991 Peugeot 405 STI. Saabrücken, 1991, Peugeot Talbot Deutschland Gmbh. Német nyelvű Peugeot prospektus, 4 sztl. lev.   1991 Peugeot 405 Break prospektus (Peugeot 405 Break GLI/GLD, Peugeot 405 GRI/GRD/GRDT, Peugeot 405 Break SRI/SRDT, Peugeot Break GRI X 4) Saabrücken, 1991, Peugeot Talbot Deutschland Gmbh. Német nyelvű prospektus, 8 sztl. lev.
1
23831.

1971-1991 Peugeot prospektusok, 3 db:

1971 Peugeot damals und heute. Schafbrücke/Saarbrücken, 1971, Peugeot Automobile Deutschland GMBH, 8+26 p.+IX t. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben.

1991 Peugeot 405 STI. Saabrücken, 1991, Peugeot Talbot Deutschland Gmbh. Német nyelvű Peugeot prospektus, 4 sztl. lev.

1991 Peugeot 405 Break prospektus (Peugeot 405 Break GLI/GLD, Peugeot 405 GRI/GRD/GRDT, Peugeot 405 Break SRI/SRDT, Peugeot Break GRI X 4) Saabrücken, 1991, Peugeot Talbot Deutschland Gmbh. Német nyelvű prospektus, 8 sztl. lev.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Geleji Sándor dr.: A fémek képlékeny alakításának elmélete Bp., 1948. Mérnöki Továbbképző Intézet. 133p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.Kiadói félvászon kötésben
1
23832.

Geleji Sándor dr.: A fémek képlékeny alakításának elmélete Bp., 1948. Mérnöki Továbbképző Intézet. 133p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.Kiadói félvászon kötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Geleji Sándor dr.: Die Berechnung der Kräfte und des Kraftbedarfs bei der Formgebung im bildsamen Zustande der Metalle Bp., 1952. Akadémiai. 248 p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel. Kiadói egészvászon kötésben
1
23833.

Geleji Sándor dr.:
Die Berechnung der Kräfte und des Kraftbedarfs bei der Formgebung im bildsamen Zustande der Metalle
Bp., 1952. Akadémiai. 248 p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel. Kiadói egészvászon kötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Kovács István - Zsoldos Lehel: Diszlokációk és képlékeny alakváltozás. Bp., 1965, Műszaki, 287+2 p. + XVII+3 t. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval. Megjelent 1180 példányban.
1
23834.

Kovács István - Zsoldos Lehel: Diszlokációk és képlékeny alakváltozás. Bp., 1965, Műszaki, 287+2 p. + XVII+3 t. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval. Megjelent 1180 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Koczkás Gyula:  Örök törvények. A fizika regénye. (Budapest), [1947]. Béta Irodalmi Rt. (Kulcsár Andor ny.) 238 p. Koczkás Gyula (1905-1986) rádióamatőr, repülőpilóta, fizikus, gimnáziumi, később egyetemi tanár. Olvasmányos stílusban írt, szövegközti rajzokkal és ábrákkal, tudósportrékkal gazdagon illusztrált tudomány- és technikatörténeti ismeretterjesztő műve a modern találmányokon keresztül bizonyítja be a fizikai ismeretek fontosságát. A munka első kiadása 1943-ban jelent meg, második kiadásból való példányunk már sejteti a távolbalátó készülék (televízió) éveken belüli piacra kerülését, és megemlékezik az atomrombolás jelenségéről is. Példányunk fűzése az előzékeknél enyhén meglazult. (Emberi alkotás regénye.) Aranyozott, enyhén sérült gerincű kiadói félvászon kötésben. Jó példány.
1
23835.

Koczkás Gyula: Örök törvények. A fizika regénye.
(Budapest), [1947]. Béta Irodalmi Rt. (Kulcsár Andor ny.) 238 p.
Koczkás Gyula (1905-1986) rádióamatőr, repülőpilóta, fizikus, gimnáziumi, később egyetemi tanár. Olvasmányos stílusban írt, szövegközti rajzokkal és ábrákkal, tudósportrékkal gazdagon illusztrált tudomány- és technikatörténeti ismeretterjesztő műve a modern találmányokon keresztül bizonyítja be a fizikai ismeretek fontosságát. A munka első kiadása 1943-ban jelent meg, második kiadásból való példányunk már sejteti a távolbalátó készülék (televízió) éveken belüli piacra kerülését, és megemlékezik az atomrombolás jelenségéről is.
Példányunk fűzése az előzékeknél enyhén meglazult.
(Emberi alkotás regénye.)
Aranyozott, enyhén sérült gerincű kiadói félvászon kötésben. Jó példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Dévényi József: Cipőáruismeret. Bp., 1960, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
1
23836.

Dévényi József: Cipőáruismeret. Bp., 1960, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Lauenstein, [Rudolf]: Die Eisenkonstruktionen des Hochbaues. Für den Schul- und Selbstunterricht sowie zum Gebrauch in der Praxis von - - . Erster Teil: Das Eisen und seine Verbindungen. Leipzig, 1914, Alfred Kröner, VI+189+(5) p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, egy kijáró lappal.
1
23837.

Lauenstein, [Rudolf]: Die Eisenkonstruktionen des Hochbaues. Für den Schul- und Selbstunterricht sowie zum Gebrauch in der Praxis von - - . Erster Teil: Das Eisen und seine Verbindungen. Leipzig, 1914, Alfred Kröner, VI+189+(5) p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, egy kijáró lappal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Geleji (Sándor), Alexander. Bildsame Formgebung der Metalle: Theorie, Experiment und Anwendung, Berlin 1967. Akademie Verlag. 865p. Kiadói egészvászon kötésben Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek főmérnöke könyvtárából
1
23838.

Geleji (Sándor), Alexander. Bildsame Formgebung der Metalle: Theorie, Experiment und Anwendung, Berlin 1967. Akademie Verlag. 865p. Kiadói egészvászon kötésben Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek főmérnöke könyvtárából

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Dr. Mihailich Győző: Vasbetonszerkezetek elmélete és számítása. Bp., 1922. Németh József. 406p. Kia
1
23839.

Dr. Mihailich Győző: Vasbetonszerkezetek elmélete és számítása. Bp., 1922. Németh József. 406p. Kia

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Eletrische Stadtbahn von der Siemensschen Bahn 1879 bis zur Berliner Stadtbahn. von Dr. Ing. Walter Reichel, Berlin. 32p. (Villamosok képes története)
1
23840.

Eletrische Stadtbahn von der Siemensschen Bahn 1879 bis zur Berliner Stadtbahn. von Dr. Ing. Walter Reichel, Berlin. 32p. (Villamosok képes története)

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz