Werkstoffhandbuch Nichteisenmetalle. Herausgegeben von der Deutschen Gesellschaft für Metallkunde im Verein deutscher Ingenieure. Berlin, 1940, VDI-Verlag. Német nyelven. Papírborítóban.
Geleji Sándor (1898-1967) mérnök: Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.
Öntészeti referátumgyűjtemény 1991/1-2. Bp., 1991., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Kiadói papírkötések. + A nehézszínesfém-felhasználás alapvető kérdéseinek vizsgálata, különös tekintettel az anyagtakarékossága. hn., 1982, Tempó-ny. Megjelent 100 példányban. Kiadói papírkötés.
Utasítás az országos kataszteri felmérés végrehajtására. I. rész. Háromszögtani háromszögelés általános része és részletes felmérés. Kiadta az M. Kir. Pénzügyminisztérium. Bp., 1904, M. Kir. Állami Nyomda, 174 p. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, hiányzó gerinccel, kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a hátsó szennylap kijár.
Prof.dr. A. Geleji: (Geleji Sándor dr).:műszaki munkáiból készült kolligátum. MAgyar és németr nyelvű munkák, kb 15 db egybe kötve. Egészvászon kötésben ca 1950-1960
Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 167+1 p. Fekete-fehér fotókkal és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.