Thomas, [Louis] Lajos: A legnevezetesebb találmányok könyve. I. köt. A legnevezetesebb találmányok a XVIII. század végig. - - nyomán a mívelt magyar olvasó-közönségnek oktató olvasmányul nyúltja: Dr. Fésüs György. Pozsony-Bp., [1885], Stampfel Károly, XVI+255+[1] p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.