Könyvek: Technika

Tételek száma: 97

Bernd Polster: Tankstellen. Die Benzingeschichte. Berlin, 1982, TRANSIT Buchverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23889.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Der Marquis de Dion und seine geniale Idee. Rüsselsheim, én., Adam-Opel-A.G. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23890.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Sepp Moser: Flieg weiter, Ju-52! Die erstaunliche Geschichte eines Flugzeugveteranen. Zürich-Wiesbaden, 1989, Orell Füssli. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23891.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Korn, Rudolf - Burgstaller, Friedrich: Papier- und Zellstoff-Prüfung. Bearbeitet und herausgegeben von Rudolkf Korn und Friedrich Burgstaller. Zweite, erweiterte Auflage. Berlin-Göttingen-Heidelberg, 1953. Springer-Verlag. XVIII + [2] + 528 p. + XXXIX t. (6 színes, 2 kihajtható, 15 kétoldalas). A papíripari alapanyaggyártás gazdagon illusztrált kézikönyve. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés, az első oldalon régi gyűjteményi bélyegzés. (Handbuch der Werkstoffprüfung. Band 4.) Poss.: Bátor Miklós, Papíripari Minőségellenőrző Intézet. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
23892.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
23893.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
23894.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Dr. Fülöp László: Az életvíz története. DEDIKÁLT! Kaposvár,én.,H+H Kft. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
23895.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
23896.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Bardócz Árpád: Szilicium, mangán, króm és nikkel mennyiségi meghatározása acélokban emissziós szinképelemzéssel. Bp., 1938, Stádium, 80 p.+ 3 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
23897.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
23898.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
23899.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
23900.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események