Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 48

Nagy László Lázár (1935-2019): Gulyás Mihály fantasztikus könyveiből (ex libris). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán Szíj Rezső gyűjteményéből bélyegzéssel, passzpartuban, 11×7 cm
11180.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Radványi Román Károly (1900-1957): Ex libris Lustig István (héber feliratú judaika könyvjegy). Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 9x7,5 cm.
11181.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Radványi Román Károly (1900-1957): Zsidó írók könyvtárából, dr. Lustig István ügyvéd (judaika ex libris), 1935. Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. 9,5x7,5 cm.
11182.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
11183.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Sassy Attila (1880-1967): Ex libris Adalberti Lékó, 1914. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10x7,5 cm
11184.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Sinkó Károly (1910-1967): Szent Ferenc, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 14,5x10 cm
11185.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Turi Tóth Tibor (1931-1977): Ex libris Mme. Gabriella Tóth, 1976. Linómetszet, papír, jelzett. 12x6,5 cm
11186.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
UJ vagy JU jelzéssel: Ex libris Nelca. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 10×7 cm
11187.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Valerio Fraschetti (1910-1977): Ex libris Ing. Gianni Mantero. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17,5x11,5 cm
11188.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Vén Zoltán (1941- ): A bolond is eljut a mennyek országába..., Eötvös Gimnázium IV c., 25. jubileum 1986.V.30, Császár Kert. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (37/40), 11,5×8 cm
11189.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Ex libris L. Fellegi. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 7x4,5 cm
11190.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Kisgrafika (Glory to the god...), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 10,5x4,5 cm
11191.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események