Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 48

Julio Fernández Sáez (1924-) (1924-): össz. 13 db ex libris és kisgrafika (3 db paszpartuban). Klf. technikák, papír, jelzett a nyomaton, közte 4 db ceruzával jelzett, klf. méretekben.
11144.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Irma Kühnemann. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton. 12x9 cm
11145.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Franz von Bayros (1866-1924): Ex-libris dr. Reich Milton Oszkár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11,5×9 cm
11146.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Sassy Attila (1880-1967): Ex libris Desiderius Réz anno sancto MCMXXXVIII (1938). Klisé, papír, jelzett a klisén, 8x5,5 cm
11147.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Sassy Attila (1880-1967): Ex libris Mészárosék. Klisé, papír, jelzett a klisén, lap alja kissé elszíneződött, 8,5x6 cm
11148.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
2 db ex libris: Varga Nándor Lajos (1895-1978): Ex libris Kőrösi Lajos. Fametszet, papír, jelzett. 12x7 cm és Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex libris Losonczi Pál. Rézkarc, papír, jelzett, 11x6 cm.
11149.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
5 db 18. századi rézmetszetű, címeres ex libris, részben sérült és foltos, 8x6 cm körüli méretekben
11150.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Alfredo Guido (1892-1967): Ex libris Joaquin V. Gonzalez (könyvjegy, judaika, szvasztika ábrázolással). Klisé, papír, jelzés nélkül. 7,5x5 cm
11151.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Antonio Ollé y Pinell (1897-1981): össz. 10 db ex libris (3 db paszpartuban), közte 2 db erotikus. Fametszet, papír, mindegyik jelzett, 7,5x4,5 és 9,5x11 cm közötti méretekben.
11152.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Antonio Ollé y Pinell (1897-1981): össz. 8 db ex libris (2 db paszpartuban). Fametszet, papír, kettő kivételével mindegyik jelzett, klf. méretekben.
11153.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Aubrey Beardsley (1872-1898) Erdey Aladár ex libris Klisé, 10,5x6 cm
11154.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Buday György (1907-1990): 7 db kisgrafika és ex libris, klf. technikák, papír, részben jelzett a metszeten, klf. méretekben.
11155.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események