Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 48

Buday György (1907-1990): Kellemes húsvéti ünnepeket kíván Buday György, 1933. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 10×7 cm
11156.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
11157.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Conrád Gyula (1877-1959): Ex libris Victor Kühnemann. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, apró lapszéli szakadással, 17×13 cm
11158.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Dániel Viktor (1926-2001): Ex libris Bali Ferenc, Tihany, a Zenei Napok emlékére. Rézkarc, papír, jelzett, 11×5 cm. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 8x6 cm
11159.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Enric Cristofor Ricart i Nin (1893-1960) : össz. 6 db ex libris (2 db paszpartuban). Fametszet, papír, jelzett a metszeten, klf. méretekben.
11160.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Ex libris Kuzma Róbert. Klisényomat, papír, jelzés nélkül. Felső sarkaiban vágott. 5x7 cm
11161.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ex libris Rákos Éva, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 6x5 cm
11162.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ex libris terv (Bábel tornya). Tus, papír, jelzés nélkül. Foltos. 14x10,5 cm
11163.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ex libris terv. Tus, papír, jelzés nélkül. 10,5x8 cm
11164.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Fery Antal (1908-1994): 12 fametszet. Fametszet, papír, mindegyik jelzett a metszeten. Debreceni Pedagógus Művelődési Ház, Ajtósi Dürer Exlibrisgyűjtő Köre kiadása. Közte Ex libris Gorka Géza, ex libris Zsivótzky Gyula stb. Eredeti kiadói, számozott (062/150 sz.) mappában. Lapméret: 20x12,5 cm. Komplett!
11165.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Feszt László (1930-2013): Ex Libris Szánka Rózsa. Rézkarc, mezzotinto papír, jelzett, 5x4 cm.
11166.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Gyulai Líviusz (1937-): Ex Libris Ujszászi Róbert. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 17×12 cm
11167.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események