Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 48

Jelzés nélkül: Ex libris Carolus Kovrig (Kovrig Károly könyvjegy). Klisé, papír. 8x3 cm
11168.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Julio Fernández Sáez (1924-): össz. 6 db ex libris és kisgrafika (2 db paszpartuban), közte egy db erotikus. Klf. tchnikák, papír, jelzett a nyomaton, klf. méretekben.
11169.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Kisgrafika folyóirat 1992-1994, komplett évfolyamok. A tételhez tartozik az 1994. évi különszám. Kiadói papírborítóban, többségében jó állapotban.
11170.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Kisgrafika folyóirat 1972-1974 és 1975-1977, komplett évfolyamok. Félvászon kötésekben, jó állapotban.
11171.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Kozma Lajos (1884-1948): Gábor Ignác könyve (szecessziós ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×10 cm
11172.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Kos- vagy zergefej (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 8x6 cm
11173.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
König Róbert (1951-2014): Cornwalltól Edinburgh-ig 1987. Grafikai epigrammák. Bp., 1987., Kisgrafika Barátok Köre, 20 t. Fametszet, papír, mindegyik ceruzával jelzett. Számozott, 10. számú példány. Kiadói papírmappán apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan!
11174.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Lajos Ferenc (1912-1998): 24 db ex libris. Nyomat, papír, részben jelzett a nyomaton. Karton tokban. 14x10 cm
11175.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
11176.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lajos Ferenc (1912-1998): Ex libris Papp Mária (ex libris terv). Tus, papír, jelzett. 10x6 cm
11177.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Doctor iuris Lustig. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 16x8,5 cm
11178.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Lustig István. Rézkarc, papír, jelzett. 7x5,5 cm
11179.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események