König Róbert (1951-2014): Cornwalltól Edinburgh-ig 1987. Grafikai epigrammák. Bp., 1987., Kisgrafika Barátok Köre, 20 t. Fametszet, papír, mindegyik ceruzával jelzett. Számozott, 10. számú példány. Kiadói papírmappán apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan!