Valerio Fraschetti (1910-1977): Ex libris Ing. Gianni Mantero. Rézkarc... https://www.darabanth.com/hu/517-Festmeny-grafika-plakat-ex-libris-arveres/521.0/Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~6/Valerio-Fraschetti-1910-1977-Ex-libris-Ing-Gianni-Mantero-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett~II3380026
Licitálok: 1 200 1 400 1 600 Belépés
3380026
11188
521
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,25 EUR , 3,75 USD
Minimális ajánlat: 1 200 Ft
Leírás: Valerio Fraschetti (1910-1977): Ex libris Ing. Gianni Mantero. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17,5x11,5 cm
: tg
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft