Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 95

Németország 1990-2006. "PREIS DER EUROPA-STADT PASSAU / INTERNATIONALER WETTBEWERB FÜR BLECHBLASER-ENSEMBLES (Nemzetközi Rézfúvós Zenekarok Versenye / Passau város díja)" Az 1990-es alapítású klasszikus versenysorozat ritkán előforduló 7db peremen jelzett Ag zsűri emlékérme (a tétel része az alapítás évi érem is!). Az érmek gravírozott "JURY" és évszámokkal: 1990., 1993., 1995., 1997., 2001., 2004., 2006. Mind műanyag tokokban (érmenként 10g/0.999/31mm) T:UNC,AU (eredetileg mind PP) patina
32911.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Német Szövetségi Köztársaság 1990. "Németország újraegyesítése" kétoldalas sárgaréz emlékérem fólia tokban T:AU (eredetileg PP) Germany 1990. "The reunification of Germany" two-sided brass commemorative medal in foil case C:AU (originally PP)
32912.

Német Szövetségi Köztársaság 1990. "Németország újraegyesítése" kétoldalas sárgaréz emlékérem fólia tokban T:AU (eredetileg PP)
Germany 1990. "The reunification of Germany" two-sided brass commemorative medal in foil case C:AU (originally PP)

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Német Szövetségi Köztársaság 1991. "Preussen 1991 / Nagy Frigyes - 1712?1786 - Hazatérés Sanssouci-ba" kétoldalas, aranyozott Cu-Ni emlékérem (40mm) T:AU Germany 1991. "Preussen 1991 / Friedrich der Grosse - 1712-1786 - Heimkehr nach Sanssouci" two-sided gilded Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:AU
32913.

Német Szövetségi Köztársaság 1991. "Preussen 1991 / Nagy Frigyes - 1712?1786 - Hazatérés Sanssouci-ba" kétoldalas, aranyozott Cu-Ni emlékérem (40mm) T:AU
Germany 1991. "Preussen 1991 / Friedrich der Grosse - 1712-1786 - Heimkehr nach Sanssouci" two-sided gilded Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Német Szövetségi Köztársaság 2000. "EXPO 2000 - Hannoveri Világkiállítás" kétoldalas Cu-Ni emlékérem firkált fóliatokban (39,5mm) T:AU, (eredetileg PP) Germany 2000. "World Expo Hannover" two-sided Cu-Ni commemorative medal in scribbled foil case (39,5mm) C:AU, (originally PP)
32914.

Német Szövetségi Köztársaság 2000. "EXPO 2000 - Hannoveri Világkiállítás" kétoldalas Cu-Ni emlékérem firkált fóliatokban (39,5mm) T:AU, (eredetileg PP)
Germany 2000. "World Expo Hannover" two-sided Cu-Ni commemorative medal in scribbled foil case (39,5mm) C:AU, (originally PP)

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Német Szövetségi Köztársaság 2000. "EXPO 2000 - Hannoveri Világkiállítás" kétoldalas Cu-Ni emlékérem fóliatokban (39,5mm) T:AU, (eredetileg PP) Germany 2000. "World Expo Hannover" two-sided Cu-Ni commemorative medal in foil case (39,5mm) C:AU, (originally PP)
32915.

Német Szövetségi Köztársaság 2000. "EXPO 2000 - Hannoveri Világkiállítás" kétoldalas Cu-Ni emlékérem fóliatokban (39,5mm) T:AU, (eredetileg PP)
Germany 2000. "World Expo Hannover" two-sided Cu-Ni commemorative medal in foil case (39,5mm) C:AU, (originally PP)

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Német Szövetségi Köztársaság 2009. "A berlini fal megnyitása 20. évfordulója" kétoldalas bicolor emlékérme kapszulában T:AU-XF, kis patina Germany 2009. "20th Anniversary of the opening of the Berlin Wall" two-sided bicolour commemorative medal in capsule C:AU-XF, tiny patina
32916.

Német Szövetségi Köztársaság 2009. "A berlini fal megnyitása 20. évfordulója" kétoldalas bicolor emlékérme kapszulában T:AU-XF, kis patina
Germany 2009. "20th Anniversary of the opening of the Berlin Wall" two-sided bicolour commemorative medal in capsule C:AU-XF, tiny patina

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Német Szövetségi Köztársaság 2009. "A berlini fal megnyitása 20. évfordulója" kétoldalas bicolor emlékérme T:AU-XF, oxidáció Germany 2009. "20th Anniversary of the opening of the Berlin Wall" two-sided bicolour commemorative medal C:AU-XF, oxygenation
32917.

Német Szövetségi Köztársaság 2009. "A berlini fal megnyitása 20. évfordulója" kétoldalas bicolor emlékérme T:AU-XF, oxidáció
Germany 2009. "20th Anniversary of the opening of the Berlin Wall" two-sided bicolour commemorative medal C:AU-XF, oxygenation

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Németország DN "ANNO 1379 - Zittau / ANNO 1379 - Deroybin" kétoldalas bronz emlékmedál, bronz rátétekkel (43mm) T:XF,VF, lyukasztott Germany ND "ANNO 1379 - Zittau / ANNO 1379 - Deroybin" two-sided bronze commemorative medal with bronze inlays (43mm) C:XF,VF, holed
32918.

Németország DN "ANNO 1379 - Zittau / ANNO 1379 - Deroybin" kétoldalas bronz emlékmedál, bronz rátétekkel (43mm) T:XF,VF, lyukasztott
Germany ND "ANNO 1379 - Zittau / ANNO 1379 - Deroybin" two-sided bronze commemorative medal with bronze inlays (43mm) C:XF,VF, holed

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Németország DN "Éljen a kőművesség művészete" német építész céh emlékérem övcsaton (63x48mm) T:XF Germany DN "Hoch die Maurerkunst (Long Live the Art of Masonry)" German Architect Guild Commemorative Medal on Belt Buckle (63x48mm) C:XF
32919.

Németország DN "Éljen a kőművesség művészete" német építész céh emlékérem övcsaton (63x48mm) T:XF
Germany DN "Hoch die Maurerkunst (Long Live the Art of Masonry)" German Architect Guild Commemorative Medal on Belt Buckle (63x48mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Német Szövetségi Köztársaság 1976. "Az Elba mellékcsatorna megnyitása" kétoldalas rézzel bevont Fe emlékérem (34,5mm) T:XF Federal Republic of Germany 1976. "Opening of the Elbe Side Channel" two-sided Cu plated Fe commemorative medal (34,5mm) C:XF
32920.

Német Szövetségi Köztársaság 1976. "Az Elba mellékcsatorna megnyitása" kétoldalas rézzel bevont Fe emlékérem (34,5mm) T:XF
Federal Republic of Germany 1976. "Opening of the Elbe Side Channel" two-sided Cu plated Fe commemorative medal (34,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Német Szövetségi Köztársaság 1976. "Az Elba mellékcsatorna megnyitása" kétoldalas rézzel bevont Fe emlékérem (34,5mm) T:XF, kis patina Federal Republic of Germany 1976. "Opening of the Elbe Side Channel" two-sided Cu plated Fe commemorative medal (34,5mm) C:XF, small patina
32921.

Német Szövetségi Köztársaság 1976. "Az Elba mellékcsatorna megnyitása" kétoldalas rézzel bevont Fe emlékérem (34,5mm) T:XF, kis patina
Federal Republic of Germany 1976. "Opening of the Elbe Side Channel" two-sided Cu plated Fe commemorative medal (34,5mm) C:XF, small patina

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Német Demokratikus Köztársaság 1976. "II. Téli Sport Spartakiád" kétoldalas fehérfém emlékérem eredeti tokban (60mm) + ND "Erfurt Városháza / Német Szövetségi Köztársaság" kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:AU,XF DDR 1976. "II. Wintersport-Spartakiade" two-sided white metal commemorative medallion in original case (60mm) + DN "Erfurt Rathaus / Deutsche Demokratische Republik" two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:AU,XF
32922.

Német Demokratikus Köztársaság 1976. "II. Téli Sport Spartakiád" kétoldalas fehérfém emlékérem eredeti tokban (60mm) + ND "Erfurt Városháza / Német Szövetségi Köztársaság" kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:AU,XF
DDR 1976. "II. Wintersport-Spartakiade" two-sided white metal commemorative medallion in original case (60mm) + DN "Erfurt Rathaus / Deutsche Demokratische Republik" two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft