Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 95

Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tokban. Szign.: "ZS" (70mm) T:XF Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in plastic case. Sign.: "ZS" (70mm) C:XF
32899.

Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tokban. Szign.: "ZS" (70mm) T:XF
Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in plastic case. Sign.: "ZS" (70mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

32900.

Lengyelország 1970 k. "Swinoujscie" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:XF patina
Poland cca 1970. "Świnoujście" double-sided bronze medallion (69mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nagy-Britannia 1981. "Királyi esküvői kiadás" "The Tower of London" alpakka emlékérem, eredeti dísztokban (44mm) T:PP ujjlenyomat Great Britain 1981. "Royal wedding edition" "The Tower of London" nickel silver commemorative medallion, in original decorative case (44mm) C:PP fingerprint
32901.

Nagy-Britannia 1981. "Királyi esküvői kiadás" "The Tower of London" alpakka emlékérem, eredeti dísztokban (44mm) T:PP ujjlenyomat
Great Britain 1981. "Royal wedding edition" "The Tower of London" nickel silver commemorative medallion, in original decorative case (44mm) C:PP fingerprint

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

32902.

Német államok / Poroszország / Köln 1865. "Általános Mezőgazdasági Kiállítás Köln 1865" ezüstözött bronz emlékérem (41mm) T:XF kis ph., patina
German States / Prussia / Cologne 1865. "Allgemeine Landwirtschaftliche Ausstellung zu Cöln 1865 (International Agricultural Exhibition in Cologne 1865)" silver plated bronze medal (41mm) C:XF small edge error, patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Német Birodalom 1890 (Drentwett, Augsburg). "BISMARCK-GEDENK-THALER". emlékérem füllel 34 mm. 15,8 g. T:2- ph,. / German Empire 1890 Bismarck memorial Thaler metal commemorative medal with ear C: EF Bennert 79. Müller 67. Slg. Marienburg 7507.
32903.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Német Birodalom 1904. "A Mannheimer Biztosító Társaság 25. évfordulója" jelzetlen Ag emlékérem (48,38g/50mm) T:AU, patina German Empire 1904. "25th anniversary of the Mannheimer insurance company" unmarked Ag commemorative medal (48,38g/50mm) C:AU, patina
32904.

Német Birodalom 1904. "A Mannheimer Biztosító Társaság 25. évfordulója" jelzetlen Ag emlékérem (48,38g/50mm) T:AU, patina
German Empire 1904. "25th anniversary of the Mannheimer insurance company" unmarked Ag commemorative medal (48,38g/50mm) C:AU, patina

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Berlin - Pergamon-oltár" kétoldalas fém emlékérme (27mm) + "Berlini Állami Operaház" kétoldalas fém emlékérmek dísztokban (27mm) T:AU German Democratic Republic 1967. "Pergamonaltar" two-sided metal commemorative medallion (27mm) + "Deutsche Staatsoper in Berlin" two-sided metal commemorative medallion all of two in a cardboard case (27mm) C:AU
32905.

Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Berlin - Pergamon-oltár" kétoldalas fém emlékérme (27mm) + "Berlini Állami Operaház" kétoldalas fém emlékérmek dísztokban (27mm) T:AU
German Democratic Republic 1967. "Pergamonaltar" two-sided metal commemorative medallion (27mm) + "Deutsche Staatsoper in Berlin" two-sided metal commemorative medallion all of two in a cardboard case (27mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Német Demokratikus Köztársaság 1970-1980 k. "Gedenkstätte der Befreiung auf den Seelower Höhen (Felszabadulási emlékmű a Seelow-magaslaton)" részben festett bronz emlékérem eredeti tokban (70mm) T:AU German Democratic Republic 1970-1980 k. "Gedenkstätte der Befreiung auf den Seelower Höhen (Liberation Memorial on the Seelow Heights)" partially painted bronze medallion in original case (70mm) C:AU
32906.

Német Demokratikus Köztársaság 1970-1980 k. "Gedenkstätte der Befreiung auf den Seelower Höhen (Felszabadulási emlékmű a Seelow-magaslaton)" részben festett bronz emlékérem eredeti tokban (70mm) T:AU
German Democratic Republic 1970-1980 k. "Gedenkstätte der Befreiung auf den Seelower Höhen (Liberation Memorial on the Seelow Heights)" partially painted bronze medallion in original case (70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Német Demokratikus Köztársaság 1978. "Albrecht Daniel Thaer halálának 150. évfordulójára" jelzetlen Ag emlékérem. "Albrecht Daniel Thaer - 1752-1828 / Begrunder der Agrarwissenschaften und der Landwirtschaftlichen Akademie zu Moglin Rektor und Agrarwissenschaftliche Sektionen der Humboldt-Universitat zu Berlin (Albrecht Daniel Thaer - 1752-1828 / A mezőgazdasági tudományok és a Moglini Mezőgazdasági Akadémia alapítója, a berlini Humboldt Egyetem rektora és Mezőgazdasági Tudományok Tanszékének vezetője)" (40,59g/43mm) T:AU (eredetileg PP) patina, folt German Democratic Republic 1978. "150th anniversary of the death of Albrecht Daniel Thaer" unmarked Ag commemorative medal. "Albrecht Daniel Thaer - 1752-1828 / Begrunder der Agrarwissenschaften und der Landwirtschaftlichen Akademie zu Moglin Rektor und Agrarwissenschaftliche Sektionen der Humboldt-Universitat zu Berlin (Albrecht Daniel Thaer - 1752-1828 / Founder of agricultural sciences and the Agricultural Academy of Moglin, Rector and Agricultural Science Sections of the Humboldt University of Berlin)" (40,59g/43mm) C:AU (originally PP) patina, spotted
32907.

Német Demokratikus Köztársaság 1978. "Albrecht Daniel Thaer halálának 150. évfordulójára" jelzetlen Ag emlékérem. "Albrecht Daniel Thaer - 1752-1828 / Begrunder der Agrarwissenschaften und der Landwirtschaftlichen Akademie zu Moglin Rektor und Agrarwissenschaftliche Sektionen der Humboldt-Universitat zu Berlin (Albrecht Daniel Thaer - 1752-1828 / A mezőgazdasági tudományok és a Moglini Mezőgazdasági Akadémia alapítója, a berlini Humboldt Egyetem rektora és Mezőgazdasági Tudományok Tanszékének vezetője)" (40,59g/43mm) T:AU (eredetileg PP) patina, folt
German Democratic Republic 1978. "150th anniversary of the death of Albrecht Daniel Thaer" unmarked Ag commemorative medal. "Albrecht Daniel Thaer - 1752-1828 / Begrunder der Agrarwissenschaften und der Landwirtschaftlichen Akademie zu Moglin Rektor und Agrarwissenschaftliche Sektionen der Humboldt-Universitat zu Berlin (Albrecht Daniel Thaer - 1752-1828 / Founder of agricultural sciences and the Agricultural Academy of Moglin, Rector and Agricultural Science Sections of the Humboldt University of Berlin)" (40,59g/43mm) C:AU (originally PP) patina, spotted

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

32908.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Németország/Ausztria(?) 1947. "PROSIT / ICH BRING DIR GLÜCK IM NEUEN JAHR" ezüstözött Zn újévi szerencse zseton (23mm) T:2
32909.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Német Demokratikus Köztársaság 1976. "Altenburg 1000 éves 976-1976 / Altenburg város" kétoldalas fém emlékérem (40mm) + 1984. "Marburg-Biedenkopf járás 10 éves fennállása / A kerület hete 1984. június 30- július 8." kétoldalas bronz emlékérem (54mm) + DN "Albertus Johann Friedricus / Németország legrégebbi kalapácsos kovácsműhelye" kétoldalas Ni-acél emlékérem (23mm) T:AU,XF, fülnyom, patina German Democratic Republic 1976. "1000 Jahre Altenburg 976-1976 / Stadt Altenburg" two-sided metal commemorative medallion (40mm) + 1984. "10 Jahre Landkreis Marburg-Biedenkopf / Woche des Landkreises vom 30. 6. - 8. 7. 1984" two-sided bronze commemorative medallion (54mm) + ND "Albertus Johann Friedricus / Akteste Hammerschmiede Deutschlands"  two-sided Ni-steel commemorative medallion (23mm) C:AU,XF, earmark, patina
32910.

Német Demokratikus Köztársaság 1976. "Altenburg 1000 éves 976-1976 / Altenburg város" kétoldalas fém emlékérem (40mm) + 1984. "Marburg-Biedenkopf járás 10 éves fennállása / A kerület hete 1984. június 30- július 8." kétoldalas bronz emlékérem (54mm) + DN "Albertus Johann Friedricus / Németország legrégebbi kalapácsos kovácsműhelye" kétoldalas Ni-acél emlékérem (23mm) T:AU,XF, fülnyom, patina
German Democratic Republic 1976. "1000 Jahre Altenburg 976-1976 / Stadt Altenburg" two-sided metal commemorative medallion (40mm) + 1984. "10 Jahre Landkreis Marburg-Biedenkopf / Woche des Landkreises vom 30. 6. - 8. 7. 1984" two-sided bronze commemorative medallion (54mm) + ND "Albertus Johann Friedricus / Akteste Hammerschmiede Deutschlands" two-sided Ni-steel commemorative medallion (23mm) C:AU,XF, earmark, patina

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft