Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 95

32862.

Amerikai Egyesült Államok 1851. "Kossuth Lajos" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "COPIE" jelzéssel (42mm) T:XF
USA 1851. "Louis Kossuth" one-sided bronze commemorative medallion with "COPIE" mark on the back (42m) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok DN "Rose Fitzgerald Kennedy - Leadership award / My vision is a world where mental retardation will be overcome-where many glowing possibilities are open to all special people." kétoldalas, aranyozott bronz plakett (76mm) T:AU kis patina USA ND "Rose Fitzgerald Kennedy - Leadership award / My vision is a world where mental retardation will be overcome-where many glowing possibilities are open to all special people." double-sided, gilt bronze plaque (76mm) C:AU small patina
32863.

Amerikai Egyesült Államok DN "Rose Fitzgerald Kennedy - Leadership award / My vision is a world where mental retardation will be overcome-where many glowing possibilities are open to all special people." kétoldalas, aranyozott bronz plakett (76mm) T:AU kis patina
USA ND "Rose Fitzgerald Kennedy - Leadership award / My vision is a world where mental retardation will be overcome-where many glowing possibilities are open to all special people." double-sided, gilt bronze plaque (76mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ausztria 1834. "Andreas Liber báró orvostudományban elért sikereinek 50. évfordulójára" "ANDREAS LIBER BARO DE STIFFT - I. D. BOEHM. F. / LAVREAM SEMISECVLAREM CELEBRAT ORDO MEDICORVM VINDOBONENSIVM MDCCCXXXIV - NAT. 29 NOV. 1760 FROM 21 AVG. 1784" bronz, kétoldalas, vert emlékérem. Szign.: Josef Daniel Boehm (51,5mm) T:XF ph.  Austria 1834. "50th Anniversary of Andreas Liber Baro de Stifft" "ANDREAS LIBER BARO DE STIFFT - I. D. BOEHM. F. / LAVREAM SEMISECVLAREM CELEBRAT ORDO MEDICORVM VINDOBONENSIVM MDCCCXXXIV - NAT. 29 NOV. 1760 FROM 21 AVG. 1784" bronze, double-sided, struck commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (51,5mm) C:XF edge error
32864.

Ausztria 1834. "Andreas Liber báró orvostudományban elért sikereinek 50. évfordulójára" "ANDREAS LIBER BARO DE STIFFT - I. D. BOEHM. F. / LAVREAM SEMISECVLAREM CELEBRAT ORDO MEDICORVM VINDOBONENSIVM MDCCCXXXIV - NAT. 29 NOV. 1760 FROM 21 AVG. 1784" bronz, kétoldalas, vert emlékérem. Szign.: Josef Daniel Boehm (51,5mm) T:XF ph.

Austria 1834. "50th Anniversary of Andreas Liber Baro de Stifft" "ANDREAS LIBER BARO DE STIFFT - I. D. BOEHM. F. / LAVREAM SEMISECVLAREM CELEBRAT ORDO MEDICORVM VINDOBONENSIVM MDCCCXXXIV - NAT. 29 NOV. 1760 FROM 21 AVG. 1784" bronze, double-sided, struck commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (51,5mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ausztria 1908. "Ferenc József uralkodásának 60. évfordulójára" kétoldalas sárgaréz emlékérem füllel (23mm) T:AU patina Austria 1908. "60th anniversary of the reign of Franz Joseph" double-sided brass commemorative medal with ear (23mm) C:AU patina
32865.

Ausztria 1908. "Ferenc József uralkodásának 60. évfordulójára" kétoldalas sárgaréz emlékérem füllel (23mm) T:AU patina
Austria 1908. "60th anniversary of the reign of Franz Joseph" double-sided brass commemorative medal with ear (23mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ausztria 1934. "Dem Fortschritte - Die Niederösterreiches Landes-Landwirtschaftskammer (A haladásért - Alsó-Ausztriai Állami Mezőgazdasági Kamara)" kétoldalas, ezüstözött bronz érdemérem, hátoldalán "1934" gravírozással (55mm) T:XF kopott ezüstözés Austria 1934. "Dem Fortschritte - Die Niederösterreiches Landes-Landwirtschaftskammer" double-sided, silvered bronze medal, with "1934" engrave on the back (55mm) C:XF worn silvering
32866.

Ausztria 1934. "Dem Fortschritte - Die Niederösterreiches Landes-Landwirtschaftskammer (A haladásért - Alsó-Ausztriai Állami Mezőgazdasági Kamara)" kétoldalas, ezüstözött bronz érdemérem, hátoldalán "1934" gravírozással (55mm) T:XF kopott ezüstözés
Austria 1934. "Dem Fortschritte - Die Niederösterreiches Landes-Landwirtschaftskammer" double-sided, silvered bronze medal, with "1934" engrave on the back (55mm) C:XF worn silvering

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ausztria 2012. "Frohe Weihnachten 2012 (Karácsony) / Stille Nacht, Heilige Nacht!" bronz kétoldalas emlékérem eredeti karton díszlapon (hajtott) (40mm) T:UNC  Austria 2012. "Frohe Weihnachten 2012 (Christmas) / Stille Nacht, Heilige Nacht!" bronze double-sided commemorative medallion on original decorative cardboard (folded) (40mm) C:UNC
32867.

Ausztria 2012. "Frohe Weihnachten 2012 (Karácsony) / Stille Nacht, Heilige Nacht!" bronz kétoldalas emlékérem eredeti karton díszlapon (hajtott) (40mm) T:UNC
Austria 2012. "Frohe Weihnachten 2012 (Christmas) / Stille Nacht, Heilige Nacht!" bronze double-sided commemorative medallion on original decorative cardboard (folded) (40mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ausztria DN "Emlékérem lótenyésztésért" jelzett Ag emlékérme Szign.:Jauner (33,38g/53x42mm) T: AU kis ph., patina Austria ND "Commemorative medal for Horse Breeding" hallmarked Ag commemorative medal Sign.:Jauner (33,38g/53x42mm) C:AU small edge error, patina
32868.

Ausztria DN "Emlékérem lótenyésztésért" jelzett Ag emlékérme Szign.:Jauner (33,38g/53x42mm) T: AU kis ph., patina
Austria ND "Commemorative medal for Horse Breeding" hallmarked Ag commemorative medal Sign.:Jauner (33,38g/53x42mm) C:AU small edge error, patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
17

32869.

Ausztria DN egyoldalas törpés - gémes bronz plakett. Szign.: Franz Xaver Pawlik (32x40mm) T:AU
Austria ND one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Xaver Pawlik (32x40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Belgium 1888. "Grand Concours International des Sciences et de l'Industrie Bruxelles 1888 / Leopold II Roi des Belges (Nagy Nemzetközi Tudományos és Ipari Verseny Brüsszel 1888 / II. Lipót, a belgák királya)" bronz emlékérem (63mm) T:AU patina / Belgium 1888. "Grand Concours International des Sciences et de l'Industrie Bruxelles 1888 / Leopold II Roi des Belges (Great International Scientific and Industrial Competition Brussels 1888 / Leopold II, King of the Belgians)" bronze commemorative medal (63mm) C:AU patina
32870.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Belgium DN "I. Baldvin belga király" bronz emlékérem bakelit keretbe foglalva. Szign.:Fisch Weiler (70mm, keret:110mm) T:XF a kereten ph Belgium ND "King Baudouin of Belgium" bronze commemorative medallion in vinyl frame. Sign.:Fisch Weiler (70mm, frame:110mm) C:XF edge error on the frame
32871.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Brazília 1954. "A Páteo do Colégio alapításának 400. évfordulója emlékére" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Olimpica. "Conduzindo suas Bandeiras, S?o Paulo vergou a Tordesillas - Páteo do Colégio - 1554 / Sao Paulo, Brasil" (69mm) T:AU Brazil 1954. "In commemoration of the 400th anniversary of the founding of the Páteo do Colégio" double-sided gilded bronze commemorative medal in original case. Sign: Olimpica. "Conduzindo suas Bandeiras, Sao Paulo vergou a Tordesillas - Páteo do Colégio - 1554 / S?o Paulo, Brasil" (69mm) C:AU
32872.

Brazília 1954. "A Páteo do Colégio alapításának 400. évfordulója emlékére" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Olimpica. "Conduzindo suas Bandeiras, S?o Paulo vergou a Tordesillas - Páteo do Colégio - 1554 / Sao Paulo, Brasil" (69mm) T:AU
Brazil 1954. "In commemoration of the 400th anniversary of the founding of the Páteo do Colégio" double-sided gilded bronze commemorative medal in original case. Sign: Olimpica. "Conduzindo suas Bandeiras, Sao Paulo vergou a Tordesillas - Páteo do Colégio - 1554 / S?o Paulo, Brasil" (69mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bulgária DN "Szabadság-emlékmű, a Shipka-csúcs" aranyozott bronz emlékérem (50mm) T:XF Bulgaria ND "Freedom Monument, Shipka Peak" gilt bronze medallion (50mm) C:XF
32874.

Bulgária DN "Szabadság-emlékmű, a Shipka-csúcs" aranyozott bronz emlékérem (50mm) T:XF
Bulgaria ND "Freedom Monument, Shipka Peak" gilt bronze medallion (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft