https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 95

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Görögország 2017. "Világpénzügyi Kiállítási 2017. február 3-5." kétoldalas, aranyozott Al-bronz érem, karton díszlaphoz rögzítve (30mm) T:PP Greece 2017. "World Money Fair 3.-5. feb '17" two-sided gilded Al-bronze medal, attached to decorative cardboard (30mm) C:PP
1
32887.

Görögország 2017. "Világpénzügyi Kiállítási 2017. február 3-5." kétoldalas, aranyozott Al-bronz érem, karton díszlaphoz rögzítve (30mm) T:PP
Greece 2017. "World Money Fair 3.-5. feb '17" two-sided gilded Al-bronze medal, attached to decorative cardboard (30mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Habsburg Birodalom / Csehország 1806. kétoldalas bronz naptárérem az 1806-os évre, az 1805-ös pozsonyi béke aláírása alkalmából, névnapokkal, illetve az évszakokkal dátum szerint, az érem hátoldalán a jobboldalon lévő alak mellett "PRAG (Prága)" megjelöléssel. Szign.: Antón Guillemard. "KALENDER - IAHRSTAG DES PRESBURGER FRIEDENSCHLUSZ DEN 27. DEC. 1805" (48mm) T:AU / Habsburg Empire / Bohemia 1806. double-sided bronze calendar medal for the year 1806, on the occasion of the signing of the 1805 Peace of Pressburg (Bratislava), with name days and seasons by date, on the reverse of the medal next to the figure on the right with the inscription "PRAG (Prague)". Signed: Antón Guillemard. "KALENDER - IAHRSTAG DES PRESBURGER FRIEDENSCHLUSZ DEN 27. DEC. 1805" (48mm) C:AU
1
32888.

Habsburg Birodalom / Csehország 1806. kétoldalas bronz naptárérem az 1806-os évre, az 1805-ös pozsonyi béke aláírása alkalmából, névnapokkal, illetve az évszakokkal dátum szerint, az érem hátoldalán a jobboldalon lévő alak mellett "PRAG (Prága)" megjelöléssel. Szign.: Antón Guillemard. "KALENDER - IAHRSTAG DES PRESBURGER FRIEDENSCHLUSZ DEN 27. DEC. 1805" (48mm) T:AU / Habsburg Empire / Bohemia 1806. double-sided bronze calendar medal for the year 1806, on the occasion of the signing of the 1805 Peace of Pressburg (Bratislava), with name days and seasons by date, on the reverse of the medal next to the figure on the right with the inscription "PRAG (Prague)". Signed: Antón Guillemard. "KALENDER - IAHRSTAG DES PRESBURGER FRIEDENSCHLUSZ DEN 27. DEC. 1805" (48mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Hollandia 2001. 12,75G névértékű Ag bélyegérem karton díszlapon, tanúsítvánnyal (0.999/21x25mm) T:UNC, patina Netherlands 2001. Ag stamp coin with value of 12,75 Gulden on decorative sheet with certificate (0.999/21x25mm) C:UNC, patina
1
32889.

Hollandia 2001. 12,75G névértékű Ag bélyegérem karton díszlapon, tanúsítvánnyal (0.999/21x25mm) T:UNC, patina
Netherlands 2001. Ag stamp coin with value of 12,75 Gulden on decorative sheet with certificate (0.999/21x25mm) C:UNC, patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Izrael DN(~1970) "A Munkások Általános Szövetsége Izrael Földjén, minden munkájában jót látott - Prédikátor 2:13" kétoldalas bronz emlékérem eredeti fa díszdobozban (60mm) T:AU Israel ND(~1970) "The General Federation of Workers in the land of Israel, saw good in all his labor - Ecclesiastes 2:13" two-sided bronze commemorative medallion in original wood case (60mm) C:AU
1
32890.

Izrael DN(~1970) "A Munkások Általános Szövetsége Izrael Földjén, minden munkájában jót látott - Prédikátor 2:13" kétoldalas bronz emlékérem eredeti fa díszdobozban (60mm) T:AU
Israel ND(~1970) "The General Federation of Workers in the land of Israel, saw good in all his labor - Ecclesiastes 2:13" two-sided bronze commemorative medallion in original wood case (60mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jugoszlávia 1978. "XI. Kongres Saveza Komunista Jugoslavije (A Jugoszláv Kommunisták Szövetségének 11. kongresszusa)" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (16,96g/0.925/38mm) T:AU (eredetileg PP) patina, folt Yugoslavia 1978. "XI. Kongres Saveza Komunista Jugoslavije (11th Congress of the Alliance of Communists of Yugoslavia)" double-sided, hallmarked Ag medallion (16,96g/0.925/38mm) C:AU (originally PP) patina, spotted
1
32891.

Jugoszlávia 1978. "XI. Kongres Saveza Komunista Jugoslavije (A Jugoszláv Kommunisták Szövetségének 11. kongresszusa)" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (16,96g/0.925/38mm) T:AU (eredetileg PP) patina, folt
Yugoslavia 1978. "XI. Kongres Saveza Komunista Jugoslavije (11th Congress of the Alliance of Communists of Yugoslavia)" double-sided, hallmarked Ag medallion (16,96g/0.925/38mm) C:AU (originally PP) patina, spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kuba 1983. "A Moncada-támadás 30. évfordulója 1953-1983 / Siboney farm" kétoldalas bronz emlékérem kartontokban (35mm) + Németország 1991. "Ottakring 100 éves 1891-1991 / Hiszünk az ötletekben" kétoldalas bronz emlékérem (20mm) T:AU Cuba 1983. "XXX Aniversario Asalto al Moncada 1953-1983 / Granja Siboney" two-sided bronze commemorative medallion in cardboard case (35mm) + Germany 1991. "Ottakring 100 jahre 1891-1991 / Wir glauben an ideen" two-sided bronze commemorative medallion (20mm) C:AU
1
32892.

Kuba 1983. "A Moncada-támadás 30. évfordulója 1953-1983 / Siboney farm" kétoldalas bronz emlékérem kartontokban (35mm) + Németország 1991. "Ottakring 100 éves 1891-1991 / Hiszünk az ötletekben" kétoldalas bronz emlékérem (20mm) T:AU
Cuba 1983. "XXX Aniversario Asalto al Moncada 1953-1983 / Granja Siboney" two-sided bronze commemorative medallion in cardboard case (35mm) + Germany 1991. "Ottakring 100 jahre 1891-1991 / Wir glauben an ideen" two-sided bronze commemorative medallion (20mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyelország 1973. "XX lat Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszówie (20 éves a Rzeszówi Pedagógiai Egyetem)" kétoldalas bronz emlékplakett eredeti tokban (80x80mm) T:AU Poland 1973. "XX lat Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszówie (20th anniversary of the Pedagogical University of Rzeszów)" double-sided bronze commemorative plaque in original case (80x80mm) C:AU
1
32893.

Lengyelország 1973. "XX lat Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszówie (20 éves a Rzeszówi Pedagógiai Egyetem)" kétoldalas bronz emlékplakett eredeti tokban (80x80mm) T:AU
Poland 1973. "XX lat Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszówie (20th anniversary of the Pedagogical University of Rzeszów)" double-sided bronze commemorative plaque in original case (80x80mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyelország 2007. "Kolej Linowa 2007 - Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL / Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL - Istniejemy od 1936 r. (Kábelvasút 2007 - Lengyel Kábelvasutak A PKL 70. évfordulója / Lengyel Kábelvasutak A PKL 70. évfordulója - 1936 óta létezünk)" aranyozott emlékérem (32mm) T:AU (eredetileg PP) Poland 2007. "Kolej Linowa 2007 - Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL / Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL - Istniejemy od 1936 r. (Cable Railway 2007 - Polish Cable Railways PKL 70th Anniversary / Polish Cable Railways PKL 70th Anniversary - We have been existing since 1936)" gilt commemorative medal (32mm) C:AU (originally PP)
1
32894.

Lengyelország 2007. "Kolej Linowa 2007 - Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL / Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL - Istniejemy od 1936 r. (Kábelvasút 2007 - Lengyel Kábelvasutak A PKL 70. évfordulója / Lengyel Kábelvasutak A PKL 70. évfordulója - 1936 óta létezünk)" aranyozott emlékérem (32mm) T:AU (eredetileg PP)
Poland 2007. "Kolej Linowa 2007 - Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL / Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL - Istniejemy od 1936 r. (Cable Railway 2007 - Polish Cable Railways PKL 70th Anniversary / Polish Cable Railways PKL 70th Anniversary - We have been existing since 1936)" gilt commemorative medal (32mm) C:AU (originally PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyelország DN "Franciszek Jóźwiak vezérőrnagy 1895-1966" kétoldalas bronz emlékplakett (70mm) T:XF, patina Poland ND "Gen Dyw Franciszek Jóźwiak Witold 1895-1966" two-sided bronze commemorative plaque (70mm) C:XF, patina
1
32895.

Lengyelország DN "Franciszek Jóźwiak vezérőrnagy 1895-1966" kétoldalas bronz emlékplakett (70mm) T:XF, patina
Poland ND "Gen Dyw Franciszek Jóźwiak Witold 1895-1966" two-sided bronze commemorative plaque (70mm) C:XF, patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Lengyelország DN "Lengyel Hadsereg - Varsói Helyőrség Parancsnokság" egyoldalas festett fém plakett rátétekkel, címer alakú fa talapzaton (plakett:~73x100mm ; talapzat:~115x160mm) T:AU,XF, hátoldalán akasztáshoz fúrt lyukkal Poland ND "Wojsko Polskie - Dowodztwo Garnizonu Warszawa" one-sided, painted metal plaque with metal inlays, on a coat of arms-shaped wooden pedestal (plaque:~73x100mm ; pedestal:~115x160mm) C:AU,XF, with a hole drilled on the back for hanging
1
32896.

Lengyelország DN "Lengyel Hadsereg - Varsói Helyőrség Parancsnokság" egyoldalas festett fém plakett rátétekkel, címer alakú fa talapzaton (plakett:~73x100mm ; talapzat:~115x160mm) T:AU,XF, hátoldalán akasztáshoz fúrt lyukkal
Poland ND "Wojsko Polskie - Dowodztwo Garnizonu Warszawa" one-sided, painted metal plaque with metal inlays, on a coat of arms-shaped wooden pedestal (plaque:~73x100mm ; pedestal:~115x160mm) C:AU,XF, with a hole drilled on the back for hanging

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett dísztokban (70mm) T:AU Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in decorative case (70mm) C:AU
1
32897.

Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett dísztokban (70mm) T:AU
Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in decorative case (70mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tokban. Szign.: "ZS" (70mm) T:AU,XF Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in plastic case. Sign.: "ZS" (70mm) C:AU,XF
1
32898.

Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tokban. Szign.: "ZS" (70mm) T:AU,XF
Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in plastic case. Sign.: "ZS" (70mm) C:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz